UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dni naiwnego wyborcy PIS, "oni przynajmniej dajo, a po nie dawało" jak to słyszę krew mnie zalewa. Sam za chwilę dziadku to "dajo" podwójnie spłacasz!
  • Co ci przeszkadza, że starsze osoby chcą świentować?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    3
    Tomasz q(2024-09-10)
  • @Tomasz q - mi przeszkadza, że naiwnie głosują na podłych oszustów, a nie ich świętowanie. rozumiesz?
  • To na PiS głosowały tylko osoby starsze? Wszyscy starsi głosują na PiS? Ciekawy punkt widzenia. A lenie, dziecioroby w młodym i średnim wieku? to ich hasła cytujesz. Jak będziesz starszym człowiekiem (choć z takim jadem i żółcią w wątrobie trudno będzie dożyć starości) nagle zmienisz poglądy? Nie masz osób starszych w rodzinie? Ja mam i wiem, że poglądy również polityczne i światopogląd nie są kwestią wieku. Na PiS głosowało bardzo wielu młodych wyborców.
  • To przez chciwych starców młodzi pracują za granicą a dług wzrósł do prawie 2 bln PLN
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    13
    Dżuma lub cholera(2024-09-10)
  • @Dżuma lub cholera - Też kiedyś będziesz stara- stary! Przepracowałam 44 lata, jestem z tego dumna, nie byłam obijbokiem. Pamietaj, jaką miarką dajesz, taką odbierasz!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Vuccccc(2024-09-10)
  • jesteś POprostu walnięty
Reklama