UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • „Gdyby każdy człowiek na świecie zamiast auta wybierał rower, moglibyśmy znacząco zredukować emisje gazów cieplarnianych„ I co powie pani eko ludziom, firmom które dzięki tej produkcji mają pracę, i mają środki do życia. Może żeby jedli trawę i zbierali chrust. A pani to przy świeczce czy jednak ten prąd, a produkcja komputerów to eko jest? Ja też segreguję śmieci mam torbę materiałową jak idę do sklepu, ale też mam świadomość tego co tworzy rozwój gospodarczy i do czego przyczynia się. Ekologia to taki modny temat, tylko nie zawsze zrozumiały.
  • Rowerem może też szafę przewieźć przy przeprowadzce, albo wodę do pożaru wozić. Auta są niezbędne.
  • I płyty stropowe które ważą 4 tony też wozić rowerem, palety wody mineralnej itp itd-- a to wszystko głoszą ludzie mieszkający w apartamentach po 120 m2 ( przeczytajcie oświadczenia majątkowe polityków głoszących EKO o ich domach mieszkaniach i ile potrzeba energii na wytworzenie 1 tony stali zbrojeniowej oraz cementu !) AAA i te ich SUV oraz terenówki to niby EKO
Reklama