UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ćwierk do spółki z noszowym i tancerzem pogrzebali naszą komunikację miejską i to bez dwóch zdań. Po rewolucji przebiegu linii i rozkładów przestała służyć mieszkańcom do komunikacji. Teraz kto ma prawo jazdy to lepiej na tym wyjdzie jak kupi byle trupa za3 tyś zł wtedy wszędzie i szybko dojedzie. Ja ostatnio miałam ta nieprzyjemność wracać pociągiem z 3miasta a po wyjściu z pociągu po godzinie 20 dostać się nad jar z dworca to trwa tyle co jazda pociągiem z Gdańska oliwy do Elbląga. Masakra! Kogo wy żeście na tego wujta i podwładnych sobie wybrali? Nie było nikogo bardziej kompetentnego? Szok! I oni chcą się brać za port morski? No rzeczywiście wizjonerzy i urbaniści wysokich lotów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    42
    5
    wszoku(2023-06-05)
  • @wszoku - Lesne dziadki wybraly. Oni maja komunikacje za friko to im to lotto. Mlodsi i pracujacy nie dosc ze musza bulic jak za kanapki na lotnisku, tluc sie w tych ziemniakowozach, to ilosc poloczen jest masakrycznie mala. Ale lesne dziadki maja czas przeciez.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    6
    Ostatni pasazer Ziemniakoeozu(2023-06-05)
  • @wszoku - @ w szoku- najłatwiej wszystko i wszystkich krytykować. Nie wiem, jakie są Twoje osiągnięcia, ale przypuszczam, że niejeden turniej taneczny wygrałeś, a i z reanimacją nieprzytomnego człowieka nie miałbyś kłopotów. Radzę więc, spróbuj w najbliższych wyborach, może wybiorą Cię na stanowisko WÓJTA. Powodzenia i sukcesów. Przecież dla takich, jak Ty, zarządzanie 100 tys miastem, to pryszcz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    starsza pani(2023-06-05)
Reklama