UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • w eterze już niestety coraz ciszej a te bandziory zacierają ręce. Słyszałam że wy pracownicy sekcji medycznej robicie tam dobrą robotę, no to macie teraz za to odpowiednią nagrodę. Ale jaśnie oświecony pan starosta o was zadba załatwi wam robotę w Bogaczewie. Tylko czym wy tam będziecie jeżdzić taki kawał. No tak swoimi nowymi suvami, przecież za dobrą robotę dobra wypłata. A w tym Bogaczewie to prywaciarz no to chyba płaci co najmniej z 5 tys. miesięcznie. Nie martwcie się to wy macie czyste, szlachetne i jasne serca, a oni robaczywe, obłudne, zakłamane i cuchnące zgnilizną. Najbardziej to bolą mnie te sfingowane podpisy, słyszałam że ci bardziej świadomi mieszkańcy byli wręcz zastraszani i zmuszani do podpisu. Urzędowo to się nazywa powiadomienie prokuratury o popełnionym przestępstwie. pozdrawiam jasną stronę mocy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    diesirae(2021-08-18)
  • @diesirae - Czy 100 % pensjonariuszy zagłosowało na Andrzeja Dudę ? Jeśli tak to właśnie wtedy przetarto szlaki ku wszelkim demokratycznym sukcesom w DPS Rangóry. Staruchy do baraków na Lotniczej ! Państwo wolskie się troszczy. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    GłębokaMyśl(2021-08-19)
Reklama