UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I wcale się nie dziwię, że mało który rodzic chce zapisać do tej szkoły dziecko, skoro nie ma ona podstawowego zaplecza. Zamiast boiska, parking. Masakra, wstyd.
  • @PW - jaki parking wszyscy wiemy że w Elblagu parkingów brak co ty piszesz? walnij się w czoło nawet jeśli jest zrobiony parkingto służy on wszystkim nie wspólnocie ludzie nie piszcie bzdur a innym może się nie podoba park dla psów bo nie maja psa to trudno zrozumieć nie mozemy się cofać aut przybywa i parkingi trzeba budować zeby było bezpiecznie wam nigdy nikt nie dogodzi to portelowe płaczki im zawsze nie na rękę nic nie robią źle robią też źle to grupa ludzi którzy zawsze śa na nie nawet jakby w parku chciał postawić tojkę też źle
  • RobertKoliński W kwestii parkingów to chciałbym zauważyć, że wcale nie "trzeba ich budować", bo samochody smrodzą, trują, blokują i kosztują (miasto, mieszkańców, zdrowie, przyrodę etc. )i należy ich liczbę w mieście ograniczać, zaś ścisłe centrum, np. okolice Starego Miasta, a już na pewno tamtejszych deptaków i centrum, z ruchu kołowego całkowicie wyłączyć. W tym celu oczywiście należy najpierw rozwiązać kwestię nieudolnej komunikacji miejskiej w Elblągu oraz stworzyć sieć płatnych parkingów i garażowców, ale na pewno nie należy budować większej ilości parkingów na każdym rogu (a już zwłaszcza za publiczny grosz), bowiem w ten sposób tylko zachęcamy do auto-obsesji, zamiast z nią walczyć. Podobnie jak ze szkodliwym zjawiskiem parkingozy i betonozy w mieście, które ona ze sobą niesie. [A to Polska właśnie. ] Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #RasaPanow, #wincyjParkinguf
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    RobertKoliński(2021-04-22)
  • @RobertKoliński - coś ci sie miesza pod beretem nie stać cię na auto to i parking ci nie potrzebne autobus też dawaj z buta ty może smrodzisz wiecej niż diesel załóż sobie tłumik
  • @RobertKoliński - Ja jestem ciekawa w jaki sposób Koliński chciałby ograniczyć ilość samochodów. ? Zabroni Elblążanom ich kupowania czy co?
  • RobertKoliński W bardzo prosty sposób, tak jak robi się to w całym cywilizowanym świecie - poprzez rozwój komunikacji publicznej, strefy zakazu ruchu oraz sukcesywne podnoszenie opłat za parkowanie i wjazd do centrum miasta (congestion charge)dla samochodów spoza miasta. Działa w normalnym świecie, zadziała i u nas:) Hashtagi: #samorzad, #transport, #nieudolnosc
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    RobertKoliński(2021-04-22)
  • @RobertKoliński - Jak na razie komunikacja miejska w tym mieście jest raczej ograniczana niż rozwijana. Polikwidowane linie autobusowe, tabor tramwajowy stary do tego strajki tramwajarzy. Dróg rowerowych mało. W tym mieście może za kilkanaście lat coś z planów Kolińskiego dało by się zrealizować.
  • RobertKoliński Jeśli będziecie tak głosować, jak to robicie od lat, to nigdy - zapewniam. Złodziejskiemu betonowi jest tu dobrze jak jest, zaś mieszkańcom wydaje się ta ich złodziejsko-betonowa polityka nie przeszkadzać. To co ja się będę użerał? Jest wiele fajniejszych miejsc na świecie, ja zaś sobie w końcu odpocznę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    RobertKoliński(2021-04-22)
  • @RobertKoliński - po co piszesz chłopie te wypociny i tak nikt cię nie lubi i nie słucha. po twoich wypowiedziach wiem ze jestes idiotą
  • RobertKoliński Na przykład po to, żeby do tumanów twojego pokroju cokolwiek dotarło, takie już mam obywatelskie hobby.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    RobertKoliński(2021-04-23)
Reklama