UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ustawa o braku odpowiedzialności medyków nie zainteresowała towarzystwa?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    46
    12
    To ja 2(2020-10-23)
  • @To ja 2 - Niestety lekarze całkowicie stracili już swoją wiarygodność po wejściu tej ustawy. Stało się jasne że nie leczą, są covidowymi urzędnikami.
  • @To ja 2 - skoro nie chca brac odpowiedzialnosci to niech sie nie dotykają roboty, zmienia zawod, ci z rzadu sa diabla warci xD
  • @To ja 2 - Ta ustawa to bat na medyków, a nie ochrona przed błędami. Ciekawe jak ma być odpowiedzialny, np. stomatolog po 1 dniu szkolenia obsługujący elektronię na OIOMie? Zastanów się. Tu nie chodzi o bezkarność w przypadku oczywistych błędów czy zaniedbań.
  • Stomatologa obatelu nikt nie powoła na OIOM
  • Za 2 tyg powoła, i ginekologa i dermatologa jak zabraknie dedykowanego personelu.
  • Powoła też matkę karmiącą, która zostanie przeniesiona 150 km od domu z nakazem pracy. To nam szykują, bo coraz głośniej mówimy prawdę o dramacie i zapaści w służbie zdrowia.
  • chyba nie czytałeś, albo nie zrozumiałeś tekstu, otóż: Nie popełnia przestępstwa pracownik medyczny, który lecząc pacjentów z COVID-19 i działając w szczególnych okolicznościach, dopuścił się czynu zabronionego, chyba że był on wynikiem rażącego niezachowania ostrożności. Ustawa mówi o tym, że pracownik medyczny może łamać prawo w imię walki z COVIDem.
Reklama