UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przypominam elblaskim przygłupo-mochera ze ta kule również rzuciło dziecko wy jak byliście mali to nie byliście głupi i nie odpowiedzialni ??? Won z mocherami z naszego miasta bo zabiliście już je do końca wszyscy mlodzi przez was uciekają barany Hashtagi: #Elblagmiastemmocherow
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    69
    Elbląg miastem mocherow(2023-11-30)
  • @Elbląg miastem mocherow - Sorry, ja kulami nie rzucałem w ludzi, może ty, mów za siebie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    1
    aborygen_stont(2023-11-30)
  • @Elbląg miastem mocherow - Można być głupim i nieodpowiedzialnym bezkarnie, dopóki rozwalasz łeb samemu sobie, a nie innym. W tym momencie głupota i nieodpowiedzialność wchodzi na sfery społeczne co oznacza, że powinna być też odpowiednio potraktowana, to znaczy ukarana. Dûrniû i zakuty łßie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    0
    dasasdasddsa(2023-11-30)
  • @Elbląg miastem mocherow - Wtedy nie było Carrefoura i nikomu takie głupoty nie przychodziły do głowy!!!! Za naszego dzieciństwa jakby taka głupota przyszła do głowy to d..... Podłogę i sufit byśmy froterowali!!!! Tak manto byśmy dostali!!!!! A ty jak miałeś takie pomysły to widać twoje wychowanie!!!!
  • @Elbląg miastem mocherow - to co tu robisz?? też moher??spieprzaj
  • @Elbląg miastem mocherow - O czym Ty pierniczysz. Mając 15 lat z kumplami jasne, że robiliśmy głupie rzeczy dla beki, ale nie takie, które mogłyby zagrozić ŻYCIU drugiej osobie. Jajkiem mógł rzucić i mieliby śmiechu co nie miara, ale nie taką kulą śnieżną. Sorry, ale w wieku 15 lat ma już się rozum na tyle rozwinięty, że bez problemu wiesz, że taka kula rzucona z TRZECIEGO (!!!) piętra może zabić.
  • @Elbląg miastem mocherow - nie jestem mocherem a zachowania tego chlopaka powinno byc ukarane !!
Reklama