UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Byłem ostatnio pobiegać za nową Holandią. Nie rozumiem co ludzie mają we łbach żeby wyrzucać meble w takim miejscu? Przecież jeździ samochód raz w tygodniu i zabiera "nadgabaryty"spod wiat śmietnikowych
  • Jeźdżę na ryby min. w tamte okolice, o różnych porach w maju czy czerwcu jest to nawet 2 w nocy, czasami o 23 zjeżdżam tzn. są to różne pory nocne, wieczorne, poranne - i nigdy nie widziałem w takich zakamarkach żadnego patrolu, ni w takim bądź co bądź ustronnym miejscu nie miałem kontroli czy przypadkiem nie wywożę śmieci, a mamy przecież w Elblągu Eko patrol - w postaci straży miejskiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    4
    okoniowaty(2022-02-09)
  • To już zwykłe zbydlęcenie. To chore ! To obrzydliwe !
  • @okoniowaty - Tereny Nowej Holandii nie leżą w granicach miasta, to już gmina wiejska Elbląg, sołectwo Gronowo Górne, więc Straż Miejska ma w. .. .. bane.
  • @Truso - niestety to prawda, teren jest poza miastem
  • Chętnie bym te graty zabrał, tzn te które się nadają np. na klatki do królików, budki lęgowe itp. ale nie mam jak. Tzn. nie mam transportu. Widzę nieraz powyrzucane szafy, komody, półki itd. i diabli mnie biorą że tyle materiału się marnuje. Ale cóż, na plecach tego nie przeniosę, a nie stać mnie aby płacić kumuś kilka stówek za transport. Gdyby ten, ,ktoś''przywiózł to do mnie to jeszcze bym mu w jakiś sposób podziękował
Reklama