UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie zabezpieczają rowery "sznurowadłami" za 15 złotych które można łatwo przeciąć małym sekatorem ogrodowym i potem płacz jak rower ukradną. Kiedyś już to pisałem, więc uprzedzając odpowiedzi typu: "Nie Twoje to nie ruszaj" odpowiem... Tak tak, bo złodzieje na pewno się tym bardzo przejmują.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    9
    Kkkkk1(2024-09-11)
  • @Kkkkk1 - To gdzie masz ten swój sklep z zabezpieczeniami? Bo rozumiem, że kryptoreklamę chcesz tutaj wydusić.
  • @Kkkkk1 - Tylko nigdzie nie napisano jak ten rower wszedł w posiadanie złodzieja. Patrzę na ten rower. To ile pewnie 300 PLN zaoferował lombard spisując jednocześnie człowieka z Dowodu Osobistego. Każdy kto niesie cokolwiek do lombardu deklaruje to jako swoją własność. Lombard kryty.
  • @Kkkkk1 - Aha. W piwnicach sztaby zainstalować na wzór sejfu bankowego. A na ulicy do stojaka kotwiczyć łańcuchem o grubym splocie. Koniecznie stal hartowana. Na wzór kotwiczenia ORP Błyskawica do brzegu.
  • Nigdzie nie mam sklepu. W ogóle durnowaty komentarz żeś wydusił z siebie bo nic nie napisałem jakie zabezpieczenie polecam ani gdzie je kupić. Także pomyśl chociaż 2 razy zanim coś napiszesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    kkkkkk1(2024-09-11)
  • Twoja ironia jest niepotrzebna. Wystarczy porządny łańcuch i już złodziej ma utrudnione zadanie. To okazja czyni złodzieja, a więc rower w ogóle nie zabezpieczony albo zabezpieczony jakimś właśnie sznurowadłem za 15 zł, które złodziej przetnie kieszonkowym sekatorem w 3 sekundy. Ja mam rower trekkingowy z sakwą na bagażniku, więc z transportem łańcucha nie ma żadnego problemu. Ale taki łańcuch to nawet spokojnie na ramie roweru można owinąć. Do tego jako takie dodatkowe zabezpieczenie mam tzw. "podkowę" na tylne koło, a więc złodziej nawet jak przetnie łańcuch to rowerem nie pojedzie bo "podkowa" będzie blokowała tylne koło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    kkkkkk1(2024-09-11)
  • @Kkkkk1 - Chyba ty wiązałeś rower sznurowadłem.
Reklama