UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To przykre, iż banki nie wypracowały dotąd metod bezpiecznego korzystania z ich. .. coraz droższych. .. usług. Klient nie musi się znać na systemach zabezpieczeń, ale w dzisiejszej rzeczywistości musi posiadać konto. Jeśli stajemy się atrakcyjnym "rynkiem"nawet dla - prawdopodobnie - przestępców-obcokrajowców to jednak obnaża to poziom polskich banków, o których zyski liczone w miliardach tak bardzo się troszczymy.
  • Nie rozumiesz istoty tego oszustwa. Banki są tak zabezpieczone, że wszyscy jesteśmy bezpieczni. Każdy większy przelew idzie pod blokadę. Podwójną weryfikację. Nawet karta płatnicza użyta w booking. com nie puści Ci przelewu na 1000 PLN jeśli regularność karty to maksymalne transakcje na 100zł. Będzie weryfikacja bo podejrzenie wyłudzenia. Jak gość miał konto jak otwartą książkę mógł zostać przy obsłudze oddziału a nie pchać się w mobilne konto. Wszystko było autoryzowane. Jak dasz komuś swój telefon i dotykowo nabije kilkaset złotych a powiesz w banku ale ja nie wiedziałem co bank ma się przyznać do Twojej głupoty. Stówa mi znika z konta to główkuję i widzę ok rata zeszła albo płatność miesięczna zleceń stałych. Uznanie na 150tys złotych a facet nieświadomy. Bo nie używa widocznie mobilnej bankowości na codzień.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Marcin40(2021-05-19)
Reklama