UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To sa dopiero jaja. Najprawdopodobniej będzie mógł kontynuować swoje wyczyny bo jest wniosek o umorzenie. Czyli, że co, nic sie nie stało ? I nic sie nie stanie ?
  • Brawo pan Ziobro, jeszcze raz Brawo!
  • To jest masakra jakaś, jak niepoczytalny to powinien trafić do zamkniętego psychiatryka, a jak poczytalny to do paki. Zaraz go wypuszczą na ulicę i dalej będzie mógł ganiać z maczetą :/
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    81
    3
    samolocik(2023-07-18)
  • Znając życie jego domem będzie zakład zamknięty w domu stęsknionych za rozumem.
  • Guzik się znasz na prawie. Wyląduje na lata w zakładzie zamkniętym. Sorry takie mamy prawo dla ludzi chorych psychicznie.
  • No pan Ziobro przecież zupełnie niewinny, Jako minister z pistoletem za pasem, nie potrafi sobie poradzić z podległymi mu sędziami w Polsce. On nic nie może, jest niewinny niczemu, on tylko pieniądze zarabia za stanowisko ministra i nic kompletnie nie może. Natomiast te zbiry łamią prawo i sprawiedliwość w kraju, a on nic poradzić nie może, nic. Matko jak ja mu współczuję.
  • @samolocik - Doinformuj się może zanim zaczniesz brednie wypisywać. Nie ma szans na to, że wyjdzie na wolność. Niepoczytalni idą do psychiatryka i już mu tam życie umilą takimi dawkami, że zapomni kim był i jak wygląda życie na wolności.
  • Zlituj się. Taki prosty temat. Kłania się matematyka i korepetycje z liczenia dla wszystkich tych pisowskich aparatczyków, że niby sądy mamy przesiąknięte osobami z PRLu. Jeżeli mamy 2023r. a komuna się skończyła w 1989r. to jaki % może być aktywnych sędziów edukowanych w PRL? Po 34 latach demokracji w Polsce. Jaki to ma związek jak uczyli się z tych samych kodeksów prawnych i są już na marginesie Ci panowie i panie w togach wiekiem po 60tce. Ten zmasakrował człowieka i wali w niepoczytalność. To jest właśnie ten myk - w danej chwili był niepoczytalny. A zaraz będzie apelował z zakładu zamkniętego, że on zdrowy i na wolność chce.
  • Ty chyba własnego rozumu nie masz. Układ okrągłostoły i Bruksela chroni skutecznie nasze sądy. Ziobro nic nie może zrobić.
  • @Wet - Ty chyba się z prąciem na łby pozamieniałeś. Układ? Chyba Ci korki wysadziło od tej papki w TVPIS. Tak sądy zapisane mają rozdział od władzy wykonawczej i ustawodawcze czego Ziobro nie może ogarnąć. Od 8 lat idąc w zaparte nieudolnie machając szabelką a reformy jak nie było tak nie ma. Są za to kolejne porażki Polski na arenie międzynarodowej. Co daje paliwo jego szefowi Morawieckiemu, łatwo może utopić Zbyszka w strukturach prawicy i ustawić jak pionka w razie niepowodzenia w wyborach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Darecki42(2023-07-18)
  • @Wet - "Ziobro nic nie może zrobić. " - tralala. Nie chce, a nie nie może.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    ­­­­­­Np.(2023-07-18)
  • Panie a co ja mogę? Ja nic nie moge, nawet tego dzisiaj Oooo, odblokować z KPO. , tyle forsy by wjechało, tylko żeby mi się chciało, wagonami pod sam czubek, tyle kasy baz ogródek, powiem wam, ze to jest kasa, ,która trzyma kraj nasz w biedzie, przez jednego tam ku urzędasa, i choć dobrze mu się wiedzie lecz ma łeb już tak zakuty, jest w nim tyle wrednej buty, ze już jedną mam obawę, nie ma szans dziś na poprawę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Nic nie mogę(2023-07-18)
  • A kto wydal taka decyzje ???
  • @samolocik - Ale jest w psychiatryku
Reklama