UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a czy ktoś z Was jest w stanie poprowadzić Klub. Znaleźć środki? Na ten wyższy poziom. Ja widzę ogromny postęp sportowy Akademii, I i II zespołu oraz organizacyjny Klubu. Jesteśmy bardzo wysoko. Teraz wspólnie Zarząd, Kibice, Miasto trzeba znaleźć prawdziwego konkretnego Sponsora i atakować wyższe ligi. To nie czas na kłótnie i dla dobra Olimpii trzeba zakopać toporki wojenne. Jestem z Olimpią przez od początku mojego życia a jest to ponad 60 lat. Jest szansa z tym zespołem z tym trenerem i przy takich rządach w Klubie na coś więcej. Musi ktoś trzymać to twardą ręką. Wcześniej pamiętacie jak to było. czy już nie?
  • Skra, Puszcza dają radę to i Olimpia da radę. Nie rozumiesz że Guminiak nie chce awansu, bo tak mu wygodniej i gdzie obiecana przez niego spółka sportowa dwa lata temu? Dla tego jej nie będzie bo wtedy nie mógłby być prezesem bo jest księdzem... ot i cała zagadka dlaczego będziemy tu tkwić. A Wróblewskiemu taki prezes pasuje co nie chce stadionu i nie żebrze o 1 ligę. Tutaj koło się zamyka. Otwórzcie oczy i przestańcie się łudzić co roku że tym razem będzie inaczej.
Reklama