UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Po meczu. 1.Poziom sportowy niezmienny od lat - widowisko dla koneserów. 2.Przed meczem czynna jedna kasa, więc sporo stania po bilet, cena 20 zł. 3.2 troglogdytów nie wpuszcza pozostałych kibiców na mecz, można wejść dopiero od 20 minuty, bo oni mają protest. Mnie osobiście g.. obchodzą ich protesty, zapłaciłam za bilet i chcę obejrzeć mecz, cały. Obsługa, "ochrona" bierna w tej sprawie. 4.Doping klasyczny, ch.. , k... , itp 5."piwo" szczoch 6."toalety" porażka 7.Żeby wyjść z trybuny " vip" czeka nas wycieczka aż do hali sportowej, chodź wchodziliśmy normalnie od Agrykoli. Poszłam na mecz po dwóch latach, odechciało mi się na kolejne cztery, niestety. Nie polecam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    6
    Edzia(2022-07-17)
  • @Edzia - Tutaj musisz stać.. tam stać. Piwo źle.. bilet za 20.. a nagle na vipach.. nie byłaś 2 lata.. weź już nie bądź wcale. zrób coś dla nas.. nie przychodzi nigdy.. bo się troszkę w opisie gubisz... mam nadzieję. se drogę do domu znalazłaś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    Jaca789(2022-07-18)
  • @Edzia - Edzia.. bądź jak te piwo.. a raczej jesteś. tutaj jakieś bilety po 20.. tutaj nagle z VIP-ów nie możesz wyjść.... a może z domu zapomniałaś.. hhaha.. toalety źle.. to czemu ty nie Dubaju siedzisz.. tylko na Olimpię się wybrałaś.. mała rada siedz już w domu.. nie przychodź na Olimpię.. takich jak Ty nie chcemy tutaj.... zostań w domu... nie jesteś Olimpia
  • @Edzia - I jak ci się takie granie podoba to dalej siedź wystraszony cicho i płac krocie za karnety!!!
  • @Edzia - Edzia raz na 2 lata przyjdziesz i próbujesz zabłysnąć ci ludzie w sezonie przejeżdżają 0koło 5,6 tyś kilometrów latami dzięki im tak naprawdę coś jest ale po 7 latach wreszcie powiedzieli dość więc edzia ty i ta pojedyncze jednostki około 20 osób przeciwnym tej monotoni bez końca udajcie się na balet gdzie wasze miejsce więc edzia zamilcz
Reklama