Nie dla Olimpii Centralna Liga Juniorów

Elbląg, Nie dla Olimpii Centralna Liga Juniorów

Po 90 minutach drugiego meczu barażowego o wejście do Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy GKS Bełchatów, a Olimpią Elbląg było 2:1 dla elblążan. W dogrywce gospodarze strzelili gola na wagę remisu i awansowali do Ligi Centralnej.

W poniedziałek (19 czerwca) juniorzy Olimpii Elbląg przegrali z GKS Bełchatów 0:1 pierwszy mecz barażowy o Centralna Ligę Juniorów U 17. Jak się dziś (22 czerwca) okazało, stracona w Elblągu bramka miała brzemienne skutki.

Po 90 minutach meczu w Bełchatowie Olimpijczycy wygrywali 2:1 po bramkach Adama Rychtera i Dawida Czapińskiego. Niestety w końcowych minutach dogrywki gospodarze wyrównali i to oni cieszyli się z awansu do Centralnej Ligi Juniorów. Olimpijczycy kolejny sezon będą rywalizować w województwie warmińsko - mazurskim.

GKS Bełchatów(juniorzy) - Olimpia Elbląg (juniorzy) 2:2 po dogrywce

Bramki dla Olimpii: Rychter i Czapliński