Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Elbląg Poszukujemy kosmetologa - Dołącz do Zespołu Kliniki Medesta!  Klinika Medesta w Elblągu jest znana z

Poszukujemy kosmetologa - Dołącz do Zespołu Kliniki Medesta!

Klinika Medesta w Elblągu jest znana z wysokiej jakości usług w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej. Jesteśmy dumni z naszego zgranego zespołu i pasji, którą wkładamy w każdą usługę. Teraz szukamy utalentowanego kosmetologa, który pomoże nam kontynuować naszą misję dostarczania wyjątkowej opieki i piękna naszym klientom.

Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna

ul. Legionów 8 lokal C, 82-300 Elbląg

Twoje zadania:

  • Przeprowadzanie profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych zgodnie z najnowszymi trendami.

  • Doradztwo klientom w zakresie pielęgnacji skóry i doboru odpowiednich zabiegów.

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • Ukończona szkoła kosmetologiczna.

  • Gotowość do pracy w 2 lub 3 piątki w miesiącu w godzinach 9:00-17:00 oraz 1 sobota w miesiącu w godzinach 8:30-12:30.

  • Umiejętność budowania relacji z klientami oraz pasja do kosmetologii.

  • Chęć rozwijania swoich umiejętności i ciągłego doskonalenia się.

Oferujemy:

  • Rozwój i Szkolenia: dostęp do najnowszych technik kosmetologicznych oraz profesjonalne kursy.

  • Nowoczesne Technologie: praca z zaawansowanymi urządzeniami kosmetycznymi.

  • Dogodne Warunki Zatrudnienia: atrakcyjna umowa o pracę oraz elastyczne godziny pracy.

  • Wyjątkowa Atmosfera: pracuj w zgranym zespole, który dba o komfort klientów i atmosferę w pracy.

Jak Aplikować:

CV wraz ze zdjęciem prosimy o przesłanie na adres e-mail: ddabrowska@op.pl

W CV prosimy o wpisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę.

Dołącz do nas i twórz z nami miejsce, gdzie każda klientka poczuje się wyjątkowo, a Ty będziesz miał/a możliwość dalszego rozwoju w inspirującym środowisku. Czekamy na Twoją aplikację!

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Zdrowie i uroda

Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna ul. Legionów 8 lokal C, 82-300 Elbląg

(Ogłoszeniodawca zweryfikowany przez portEl.pl)

W BIURZE RM NIERUCHOMOŚCIR-ealizujemy  M-arzeniaMieszkanie 2-pokojowe Na START- 2 jasne i przestronne pokoje z

W BIURZE RM NIERUCHOMOŚCI

R-ealizujemy  M-arzenia

Mieszkanie 2-pokojowe "Na START"

- 2 jasne i przestronne pokoje z oddzielną kuchnią,

- Mieszkanie gotowe do wprowadzenia,

- Lokalizacja: bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, szkół oraz terenów rekreacyjnych.

- Mieszkanie na 5.piętrze zapewnia wspaniały widok z balkonu.

- Bliski wyjazd na trasę S7 w kierunku Gdańska oraz Warszawy

FIRMA PRZEPROWADZKOWAOFERUJEMY:-TRANSPORT, PRZEPROWADZKI-PRZEWÓZ POJEDYNCZYCH MEBLI I SPRZĘTU-MONTAŻ, DEMONTAŻ MEBLI I

FIRMA PRZEPROWADZKOWA

OFERUJEMY:

-TRANSPORT, PRZEPROWADZKI

-PRZEWÓZ POJEDYNCZYCH MEBLI I SPRZĘTU

-MONTAŻ, DEMONTAŻ MEBLI I SPRZĘTU

-PEŁNĄ POMOC W ZORGANIZOWANIU PRZEPROWADZKI

ZAPEWNIAMY:

BRAK USZKODZEŃ

-NISKIE CENY

-PUNKTUALNOŚĆ

-DUŻE AUTA

Firma  ZAKŁAD MECHANICZNY „ ELZAM-ZAMECH Sp. z o. o.poszukujepracowników na stanowisko:

Firma  ZAKŁAD MECHANICZNY „ ELZAM-ZAMECH" Sp. z o. o.

poszukuje

pracowników na stanowisko:

                                                                                                                                                                                                                                    PRACOWNIK TRANSPORTU - suwnicowy, podsuwnicowy

  KUPIE KAZDE AUTO.   SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ USZKODZONEBEZ OPŁATDO POPRAWEK LAKIERNICZYCHZANIEDBANELUB

  KUPIE KAZDE AUTO.   SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ USZKODZONEBEZ OPŁATDO POPRAWEK LAKIERNICZYCHZANIEDBANELUB INNEDARMOWY DOJAZD LAWETA DO KLIENTA AUTA ZADZWON A SIE DOGADAMY CO DO CENY

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.

największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier - operator wózka widłowego

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Centrum Nauki i Biznesu Żak w Elblągu