UWAGA!

Infolinia działu ogłoszeń
55 235 39 76
pon. - piątek
godz. 8.30 - 16.30

ogloszenia@portel.pl
Ok
Jeśli chcesz nawiązać kontakt z ogłoszeniodawcą, wypełnij formularz i kliknij na WYŚLIJ
Twój adres e-mail
Treść zapytania
Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.

Zatrudnię Ogł. nr 807138 z 2024-08-06 12:13:26

Elbląg Firma  ZAKŁAD MECHANICZNY „ ELZAM-ZAMECH Sp. z o. o.poszukujepracowników na stanowisko:

Firma  ZAKŁAD MECHANICZNY „ ELZAM-ZAMECH" Sp. z o. o.

poszukuje

pracowników na stanowisko:

                                                                                                                                                                                                                                    PRACOWNIK TRANSPORTU - suwnicowy, podsuwnicowy

Główne zadania:

·                 Transport wewnątrz zakładowy

Wymagania:

·                 Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

·                 Punktualność;

·                 Odpowiedzialność.

.                 Praca w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

·                 Umowę o pracę na pełny etat;

·                 Atrakcyjne wynagrodzenie – w zależności od kwalifikacji i doświadczenia;

·                 Szkolenie stanowiskowe, przyuczenie do zawodu

·                 Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·                 Praca w dobrej atmosferze;

·                 Możliwość rozwoju i szkolenia

·                 Pracę w zgranym zespole;

·                 Pakiet Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV   oraz o umieszczenie w CV klauzuli zgody  na  przetwarzanie  danych  osobowych o  treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych  (Dz. Ustaw z 2018,poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku  z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegóły oferty
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Usługi
Kontakt

Adres:

Zakład Mechaniczny Elzam-Zamech Sp. z o.o. ul. Stoczniowa 2, 82-300 Elbląg

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

www.zamech.elblag.pl

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.

                       Auto Leew LEWANDOWSKI

            Kupujemy i Sprzedajemy tylko dobre auta

         Za auta z Polskiego Salonu Płacimy Najwięcej

   CITROEN C4 BENZYNA SALON POLSKA ROK 2021

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW, ZDJĘĆ I AUT KLIKNIJ TU> https://leew.pl/

FILMIK AUTA NA YOUTUBE PREZENTUJEMY TU > https://youtu.be/4A3btBMjQBU

   ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ W NIEDZIELE

DOJAZD ORAZ SZCZEGÓŁOWE GODZINY OTWARCIA

     ZNAJDĄ PAŃSTWO NA WIZYTÓWCE GOOGLE

ZAPRASZAMY PO DOBRE ZAREJESTROWANE I UBEZPIECZONE SAMOCHODY

NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ REJESTRACJĄ AUTA

DRZWI OTWARTE W GALILEUSZU!Przygotuj się z nami do egzaminu! Zapisz się już dziś na nasze kursy! Szukasz pewnej drogi

DRZWI OTWARTE W GALILEUSZU!

Przygotuj się z nami do egzaminu! Zapisz się już dziś na nasze kursy!

Szukasz pewnej drogi do sukcesu na egzaminie? Chcesz zdobyć wiedzę i pewność siebie?

To idealny moment, aby do nas dołączyć!

Zapraszamy 02.09.2024 r. , w godz.10:00 - 18:00

FIRMA PRZEPROWADZKOWAOFERUJEMY:-TRANSPORT, PRZEPROWADZKI-PRZEWÓZ POJEDYNCZYCH MEBLI I SPRZĘTU-MONTAŻ, DEMONTAŻ MEBLI I

FIRMA PRZEPROWADZKOWA

OFERUJEMY:

-TRANSPORT, PRZEPROWADZKI

-PRZEWÓZ POJEDYNCZYCH MEBLI I SPRZĘTU

-MONTAŻ, DEMONTAŻ MEBLI I SPRZĘTU

-PEŁNĄ POMOC W ZORGANIZOWANIU PRZEPROWADZKI

ZAPEWNIAMY:

BRAK USZKODZEŃ

-NISKIE CENY

-PUNKTUALNOŚĆ

-DUŻE AUTA

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.

największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Magazynier - operator wózka widłowego

PRZEDSIĘBIORSTWOKOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJw ELBLĄGU Sp. z o. o.poszukuje:Kierowca autobusu na liniach komunikacji

PRZEDSIĘBIORSTWO

KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ

w ELBLĄGU Sp. z o. o.

poszukuje:

Kierowca autobusu na liniach komunikacji  miejskiej, dalekobieżnej oraz  FLIXBUS

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

Szukam osoby do poprawek malarskich Osób zwracających uwagę na szczegóły. Ponadto osoba powinna posiadać:• Dobre
Szukam osoby do poprawek malarskich Osób zwracających uwagę na szczegóły. Ponadto osoba powinna posiadać: • Dobre zdolności manualne • Umiejętność obsługi elektronarzędzi • Chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia Oferujemy:...
PRZEDSIĘBIORSTWOKOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJw ELBLĄGU Sp. z o. o.poszukuje:  ELEKTROMECHANIK
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ w ELBLĄGU Sp. z o. o. poszukuje: ELEKTROMECHANIK
Firma Qraś zatrudni operatora CNC
Dodaj ogłoszenie: prywatne  •   komercyjne    •   premium
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń