Załączniki

Wyślij do mnie kopię z potwierdzeniem

Elbląg Mechanik  w dziale utrzymania ruchu

Mechanik  w dziale utrzymania ruchu

ML SP. z o.o. (właściciel marek ML Polyolefins oraz STELLA GREEN) z siedzibą w Gronowie Górnym k/Elbląga poszukuje kandydatów na stanowisko:

MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Gronowo Górne (obok Elbląga)

O firmie:

ML Polyolefins jest największym producentem granulatów PP w Europie Środkowo-Wschodniej. Od ponad 20 lat zajmujemy się gospodarką odpadami z tworzyw sztucznych oraz specjalizujemy się w produkcji recyklatów rPP, o wysokojakościowych parametrach technicznych. Jesteśmy rozwijającym się zespołem, dlatego poszukujemy nowych pracowników do długofalowej współpracy.

Link do filmu o nas:

Twój zakres obowiązków:

·         Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z działaniem maszyn i urządzeń

·         Usuwanie awarii maszyn i urządzeń

·         Wykonywanie przeglądów prewencyjnych

Wymagania pracodawcy:

·        Chęci do pracy

To Oferujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Atrakcyjne  wynagrodzenie i system premiowy

·         Program rekomendacji pracownika – (Zostań naszym pracownikiem i poleć pracę znajomym – otrzymasz gratyfikację)

·         Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy

·         Pakiet benefitów – (Program ubezpieczenia grupowego, owocowe czwartki, spotkania integracyjne)

·         Możliwość wyrobienia uprawnień specjalistycznych

·         Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

·         Zapewniamy szkolenie wdrażające, przygotowujące do objęcia samodzielnego stanowiska pracy

@ Dla osób z dużym doświadczeniem w zakresie mechanika oferujemy bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji CV na adres:

msiwakowski@mlpolyolefins.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowa 7 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922)".

Informujemy, że Administratorem danych jest ML Sp. z o.o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ul. Berylowej 7.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Branża:
Produkcja

Adres:

ML sp. z o.o. 82-310 Gronowo Górne Ul. Berylowa 7

Tel.:

57 XXX XX XX (pokaż)

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.mlpolyolefins.pl

MAAG Gear jest wiodącym producentem przekładni zębatych dla przemysłu cementowniczego i  wydobywczego. Firma

MAAG Gear jest wiodącym producentem przekładni zębatych dla przemysłu cementowniczego i  wydobywczego. Firma jest  światowym liderem wysokiej jakości rozwiązań w dziedzinie przekładni.

W celu wzmocnienia pozycji firmy na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Maszyn CNC

SCHODY wewnętrzne - zewnętrzne    Firma ARTEMON kompleksowo wyposaża domy w produkty o szerokim zakresie.

SCHODY wewnętrzne - zewnętrzne

    Firma ARTEMON kompleksowo wyposaża domy w produkty o szerokim zakresie. Wiodącym produktem są SCHODY.

    Wykonujemy schody wewnętrzne - zewnętrzne, konstrukcje drewniane, stalowe, drewniano - stalowe. Wszystkie produkty wykonywane są w naszej firmie. Realizujemy projekty indywidualne.

Wykonujemy również antresole, ogrodzenia, bramy, balustrady oraz lekkie konstrukcje stalowe.

Kucharz / Kucharka  Willa Piękny Widok

Kucharz / Kucharka

Willa Piękny Widok

MEBLOLAND Producent Mebli

Zatrudni na stanowiska :

- Stolarz Meblowy

- Pilarz

- Operator Wiertarki Wielowrzecionowej

- Montażysta Mebli

-  Szlifierz

- pomocnik stolarza z praktyką

PRACA na JEDNĄ Zmianę

Budowa domuSmart homeElektrykaKompleksowo.

Budowa domu

Smart home

Elektryka

Kompleksowo.

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

🍣 Tamago Sushi Bar zatrudni kucharz/pomoc kuchenna  i przeszkoli na stanowisko Sushimaster!
🍣 Tamago Sushi Bar zatrudni kucharz/pomoc kuchenna i przeszkoli na stanowisko Sushimaster! 🍱 Prześlij swoje CV już teraz lub dostarcz je osobiście do naszej restauracji.