UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bazyli - masz rację, ale żeby władze też tak myślały wielkomiejsko.
  • Władzę sami sobie wybieramy. Trzeba wziąć takich którzy będa rozumieli, że dobrze zorganizowane imprezy kulturalne bywają lepszą reklama dla miasta niż wszystkie witacze i ślimaki(durne logo sprzed kilku lat) razem wzięte.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Bazyli(2022-07-31)
  • @Bazyli - Ale przecież to nie władza organizuje te koncerty, tylko stowarzyszenie pasjonatów. A finansowane są przez system grantów i projektów. Oczywiście nie mam złudzeń, wiem że gdyby nie daj Bogini doszła tu do władzy opcja pisowska, to by się skończyło i utopiliby nas w nacjonalistyczno-discopolowym koktajlu.
  • @skm - Ten post o wladzy napisałem w odpowiedzi na post do mnie. A jeśli chodzi o Twój to nie wiem czy masz na myśli TE koncerty- góra Chrobrego rynek przystań? Jeśli tak to zgoda tyle że ja z kolei miałam na myśli życie kulturalne miasta w ogóle i tutaj UM mógłby i powinien robić więcej.
  • Myślę że pytanie "co Urząd powinien zrobić dla kultury" to nie jest pytanie do publiczności, tylko do osób takich jak Wojtek, animatorów kultury, którzy wiedzą czego potrzeba do sprawnego działania w kulturze. A to, że jedne instytucje działają żwawo, a inne niemrawo (GEl, Światowid!), to raczej jest wina tych ludzi/instytucji, a nie urzędu. Oczywiście zawsze można powiedzieć, że można robić więcej, ale generalnie uważam że nie jest źle, urząd dostrzega że jest tu jakiś ferment i stwarza warunki do działania.
Reklama