UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No kolejne przedsięwzięcie w tym emblongu - nazywaja pomieszczenia :)To tak ronda mamy juz nazwane, tramwaje, sale kinową czym nas zaskoczą nasi włodarze? No nic czekam dalej aż swoją cieżką pracą wskażą kolejne miejsca i kolejnych patronów - parking jakiś, o plac przed światowidem - Czyżyka direktora z zawodu. Biegam skacze, tańcze, politykuje moje motto na dziś, nie ważne gdzie ważne że jestem direktor - mało kompetenty ale co tam :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    11
    Tralala(2021-09-16)
  • @Tralala - Ale o co Ci chodzi? Pan Mula jako kronikarz Elblaga, zasluzyl, by nadano nazwe tej sali. Masz jakies watpliwosci?
  • a czy ja napisałem coś o słuszności wyboru nazewnictwa? Sam fakt takiej szopki jest po prostu śmieszny. Elbląg niby 120 tysięcy osób, a wydarzenia w nim, gdzie prezydent miasta razem ze swoim kolegą przychodzą i sobie fotki robią przy przecinaniu wstęgi. To jest żenujące. Rozumiesz, gdzie nam do gdańska czy jakiegoś Olsztyna. Mentalność minionej epoki. Jak tak dalej pójdzie to zrobią nasi wspaniali urzędnicy wydział nazewnictwa w urzędzie. Co to zmieniło w Elblągu te nadanie imienia - nic kompletnie nic. Tak jak tramwaje, które mają napisane imię i nazwisko - te lepsze :)bo te zabytkowe złomy to już nie nazwali :)Brak konsekwencji z ich strony :)Czekam aż dolinka dostanie swojego patrona. Kolejne wydarzenie na szczycie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    4
    Tralala(2021-09-17)
Reklama