UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przeciez koronawirusa mozna zlikwidowac banalnie prosto. Trzeba tylko chciec. Wszyscy kupuja zapasy jedzenia, picia i czego tam jeszcze trzeba na max 2 miesiace. Zamykamy wszyskie zaklady, szkoly, instytucje na dwa miesiace i wszyscy siedza w domu w tym czasie. Nawet jesli ktos bedzie chory to przez ten czas przechoruje lub umrze. Po 2 miesacach zapomnimy o covidzie i wszysto wroci do normy! Można? Można a nawet generalne!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    11
    Zbawca-wielbladow(2020-10-20)
  • @Zbawca-wielbladow - Może to nieskromne ale za to rozwiązanie powinienem dostać nagrodę Nobla.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Zbawca-wielbladow(2020-10-20)
  • @Zbawca-wielbladow - Jak w Mad Max. Genialne. Już było tak pięknie. Wirus był w odwrocie ale tylko w głowie premiera.
  • To moje proste i genialne w swojej prostocie rozwiązanie a nie żadnego premiera.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Zbawca-wielbladow(2020-10-20)
  • @Zbawca-wielbladow - Premier też tak mówił.
  • On stosowal jedynie nieskuteczne polsrodki. Trzeba zatrzymać wszystki i zamknac ludzi w domach na 8 tygodni. Potem mozna oglosic koniec pandemii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Zbawca-wielbladow(2020-10-20)
  • Moja metoda gwarantuje pozbycie sie wirusa po 2 miesiacach a tak bujamy sie juz 10 miesiecy i konca nie widac.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Zbawca-wielbladow(2020-10-20)
  • @Zbawca-wielbladow - "Świetny"pomysł!!! Podam tylko Panu numer konta by Pan mógł wesprzeć mnie z dziećmi finansowo by stać nas było na zakupy na 2 miesiące oraz na opłatę rachunków, które za mnie nikt nie zapłaci - niestety rząd raczej nie dysponuję środkami tak jak i pomysłami na powstałą sytuację, a jak Pan ma tak "świetne"pomysły, to pewnie pieniędzy na wprowadzenie ich w życie też pan posiada. Proszę podać namiary na siebie byśmy załatwili to w najbardziej dyskretny sposób, bo obawiam się że takich jak ja będzie dużo. ..
Reklama