UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Polska w budowie. Taki rząd sobie chwałę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    58
    LucynaŁupina(2022-02-16)
  • @LucynaŁupina - Wiem. Obniżki pensji i podwyżki wszystkiego również rozumiem? Spójrz na daty. Zanim zaczna budować po twoim rządzie zostanie opadający kurz tak będą zmykac przed wkurzonym suwerenem. Takie podwyżki cen byly ostatnio za Kwaśniewskiego. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    12
    Art :)(2022-02-16)
  • @Art :) - To nie mój rząd tylko nasz, takie prawo demokracji. Na wzrost cen skądś się wiele czynników, a polityka rządu to tylko jeden z nich. Ale o tym przecież wiesz, prawda ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    43
    LucynaŁupina(2022-02-16)
  • @Art :) - I za Gierka
  • @LucynaŁupina - Owszem, może(raczej napewno)twój, ale nie nasz
  • @LucynaŁupina - Pollska w budowie? takiego rozpier..jeszcze nigdy nie było. No chyba że w XVIII w. przed rozbiorami
  • @LucynaŁupina - nie nasz tylko wasz, ludzi smutnych, zdesperowanych, tęskniących za komuną. Tylko twój wódz umiał tak spieprzyć sprawę, skłócić Naród Polski, bo on nienawidzi ludzi, jest samotny i nic tego nie zmieni, ma was bezmózgich klakierów za 500 zł
  • Ja za komuną nie tęsknię, bo i jej nie znałam. Nie jestem też smutna. A przykro się czyta te ohydne komentarze, przeciwników partii rządzącej. Ile tam złych emocji, chamstwa. Personalne wycieczki i przytyki tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie. I oczywiście każda osobista obraza to brak merytorycznych argumentów. Przykre, ale Elbląg to nie bez powodu najbardziej depresyjne miasto na mapie Polski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    12
    LucynaŁupina(2022-02-16)
  • RobertKoliński @LucynaŁupina - Panin Lucynko, dałbym plusa, ale mam jeszcze do jutra głosowanie zablokowane (komputerowych ustawień restart:), świnto prowda, że to wcale nie wina Raczków Elbląskich bynajmniej, to jest wina od 33 lat przyuczanych do nienawiści klasowej neoliberalnych darwinistów gospodarczych i społecznych; i badania to potwierdzają:)#KoniecEryDziadocenu Hashtagi: #patoprawica, #jelity, #buractwo, #trollia, #tusk;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    13
    RobertKoliński(2022-02-16)
  • @LucynaŁupina - nie jestem elblążaninem, już od dłuższego czasu, ale gdzie brak merytorycznych argumentów? kiedy Polacy byli tak skłóceni, jak w ostatniej sześciolatce? twoje wypowiedzi są tak wiarygodne jak twój nick, Beton, Skorupa, Łupina to wszystko jedno i to samo, ale powiesz, że nie, bo tacy jesteście zakłamani
  • @LucynaŁupina - No cóż opinia nasz rząd dotyczy osób które go wybierały, dla osób które głosowały inaczej jest to rząd wasz, jest to rząd polski ale nie musimy się z nim zgadzać, czy też popierać, mamy prawo do krytyki i wyrażania opinii negatywnych czy też pozytywnych. Wniosek taki, nie ważne umiejętności czy wykształcenie, "ale jest nasz i jest bezwarunkowo pewny"
  • @LucynaŁupina - bo go wybrałaś sobie ale nie nam
  • @LucynaŁupina - bo to im się po prostu. .. należy. PRL-u nie znałaś to zapytaj babcię dziadka, to dowiesz się że jest tak samo - wszystko idzie w tamtym kierunku
Reklama