UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przykro słuchać, a jeszcze bardziej przykro czytać o tym co się dzieje, a raczej co nie dzieje w naszym mieście. Szkoda, że wybory samorzadowe odbedą się decyzją prezesa Kaczyńskiego dopiero w kwietniu 2024,a nie jak powinny już za 3 miesiące.
  • Tylko referendum.....
  • Chcesz powiedzieć, że to wina władz miasta, że nikt nie stanął do przetargu? Moja propozycja dla ciebie - wystartuj w kolejnym przetargu, a znikną pretensje do władz miasta. Pozdrawiam malkontentów.
  • I Antoni M. na prezydenta miasta, a Jarosław K na senatora Ziemi elbląskiej (jak marzy).
  • Nie za 3 miesiące ale w październiku.
  • Pretensje są o nieudolność władz, a nie o to, że nikt nie kupił. Budynki niszczeją od lat, generują koszty, matole. Naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem atakuj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Dominikus(2023-01-09)
  • Kupili za milion, a chcą popchnąć za trzy i zdziwieni, że nikt się nie zgłosił... To czyja to wina? Mam mieszkanie które kupiłem za 200 tys, kupisz za 500? Normalnie żal, że tacy ludzie się udzielają z Elbląga...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Ziemki(2023-01-09)
Reklama