UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • PYTAM SIE SKAD TE PODWYZKI ???? " W trzecim kwartale 2023 roku średnia cena gazu ziemnego wyniosła 167,09 zł/MWh. To OSIEM razy mniej niż w 2022r, kiedy to osiągnęła poziom 886,88 zł/MWh. Lećmy dalej. "Podobne zawirowania można zaobserwować w przypadku cen węgla dla ciepłowni. Tutaj obniżka jest jeszcze bardziej widoczna. W listopadzie ub. r.bowiem wskoczyliśmy na poziom 649 zł, czyli najniższy od lipca 2022 r. Jeszcze w maju 2023 r. ciepłownie za czarne złoto płaciły powyżej 1000 zł za tonę. W listopadzie 2022 r. obowiązywała stawka ok.1043 zł, a w listopadzie 2021 r. raptem 343 zł. " Mamy tendencję spadkowa, mocno spadkowa dla cen węgla. Ostatnie lata mieliśmy podwyżki cen za ciepło. Skoro teraz ceny na giełdzie leca na łeb, dolar też tanieje to SKAD TE PODWYZKI?????
  • Według mnie jest to czyste złodziejstwo. Mówmy rzeczy po imieniu. Podwyżki nie mają żadnego uzasadnienia w kosztach surowca, gdzie te od dłuższego czasu tanieją. Mieszkając w bloku nie mam żadnej alternatywy, a koszty ogrzewania dawno przekroczyły zdrowy rozsądek.30% za co. Ja mając 50m2 do ogrzania przez 5 miesięcy w roku, przy słabych zimach płacę teraz 280 zł (od 1 lutego ponoć 350 zł) miesiąc w miesiąc - same ogrzewanie. Lato, jesień, zima wiosna. Kolega mając dom 120 m2 ogrzewany gazem plus kuchenka gazowa (ja mam indukcję) plus ciepła woda ( ja płacę dodatkowo) płaci UWAGA 360-380 ZL co drugi miesiąc, czyli 190 zł za miesiąc. Dlatego jest to złodziejstwo, tworzenie zysków kosztem mieszkańców, nie mające żadnego pokrycia w poniesionych kosztach. Hashtagi: #Gery76
Reklama