UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • PiS rozbudził nadzieje i apetyty w Elblągu na reaktywację elbląskiego portu. Przede wszystkim zrobiono przekop. Krytycy zarzucają wysokie koszty ale gdyby sprawą zajmowała się dalej Platforma Obywatelska, to przekopu nadal by nie było, bo teraz jego wartość wzrosłaby zapewne do 3-4 mld a piniędzy nie ma i nie będzie... Teraz trwa dalej opowiadanie o chęci rozbudowy portu czyli normalka w PO. Gadanina i brak konkretów. I jedno tylko dobrze, że nie oddali przeładunków w rosyjskie ręce jakiejś firmy z Królewca, jak to miało miejsce w czasach gdy Elblągiem już rządziła PO w osobach Grzegorza Nowaczyka i Jerzego "motorówki" Wcisły.
  • Wszystkie inwestycje PiS są na miarę i mają sens jak elektrociepłownia ostrołęcka i super prom.
  • Gdzie szanowny pan widzi tereny do przebudowy parkingu dla TiRów w port morski ? W centrum miasta ? ! ile jeszcze pieniędzy chciałby pan zapłacić za wiedzę, że ta dewastacja to tylko sen wariata, a wszystkie realne zyski z jej powstania zostały już skonsumowane przez budowniczych kaczego rowa ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    GłębokaMyśl(2024-09-12)
  • @GłębokaMyśl - Ja wiem, ja wiem, tu, tu, tu... ! Port, żeby ruszył z kopyta aby, mam taką wizję Tak, TAK... , rozwiązanie jest w zasięgu rący. Inwestycja, żeby się zwróciła aby - musimy zainwestować jeszcze w gazoport. To, To, Tak.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Nostradamockowski(2024-09-12)
Reklama