UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dobrze że dzięki pisuarów nie musimy się martwić w co zainwestować 770 mld
  • @8* - W armie troli opozycji. Tez zresz za moje podatki pieniadze i cale te swinko chrum chrum. Idz pomaluj sobie kamienie w obronie demokracji. Gdzie konstytucja!? Co z aborcja !? Teraz kpo a potem dno. Tematy sie koncza. Jaka trzeba byc zdeprawowana swinia zeby uwalic wlasny kraj a potem pokazywac palcem to oni. Hahahahaha to wy pojdziecie w koncu siedziec.
  • @8* - Można przeznaczyć na Twoje leczenie psychiatryczne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Janek z Żulaw(2022-08-10)
  • @Momon - "Jaka trzeba byc zdeprawowana zeby uwalic wlasny kraj a potem pokazywac palcem to oni. Hahahahaha". Przecież to pisowskie blokują pieniędze i mówią to oni. Nie macie za grosz honoru. Ale wam klecha odpuści każde świństwo za srebrniki i małe dzieci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    pisowiec to zdrajca(2022-08-10)
  • @Momon - Ty jesteś głupi czy cwany? Czy to przez nie wasze pisowskie scie rwa nie dostaliśmy pieniędzy a będziemy spłacać odsetki od pożyczek które wzięły inne unijne kraje ? Frajerstwo pisowskie jest niezmierzone
  • @Momon - Dalej po tylu latach (nie)rządu PiS łudzisz się, że ktokolwiek z polityków pójdzie kiedyś siedzieć?
  • Po co piszesz ze jestem z PIS i dlaczego niepowodzenia na arenie europejskiej gdzie opozycja wiedzie prym przypisywane sa parti rzadzacej a nie wlasnie osobom winnym sytuacji. Podzieliles kraj na pol? Tak sie sklada ze nie po drodze mi z prawica ale lewica cosnsie rozjechala i takimi dzialaniami stracili moje poparcie. Place z gory za caloksztalt za ciebie trolu i twoich panow z kazdej bulki i paczki zapalek odrywam cwierc i wkladam w wasze tluste nienazarte orwellowskie swinskie ryje tam gdzie jest juz polowa mojego wynagrodzenia. Fajnie sobie posmieszkowac. Wez o konstytycjincos zapodaj gdzie konstytucja ? Hahhahah trole i ich logika. W sumie jak nie odpiszesz komus od kaczora to nie zaplaca za komentarz.
  • @pisowiec to zdrajca - Włącz myślenie a nie TVN. Kto i co blokuje. Pieniądze z KPO to jest w znacznej części pożyczka, którą musimy spłacić i UE blokuje, bezprawnie, nasza pożyczkę. Bareja by takich jaj nie wymyślił. Zdrajcy z totalnej opozycji mają w tym znaczący udział. Widać jak na dłoni, że UE dąży do zmiany wybranego demokratycznie rządu w Polsce. Udało im to we Włoszech i próbują w Polsce. Druga sprawa UE nie ma własnych pieniędzy, a żyje bardzo rozrzutnie na koszt podatników.
Reklama