UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przecież możliwa jest zabudowa GARAŻOWA, mądry inwestor wybuduje kompleks garaży jak np. na ul. Krakusa. Garaży jest wciąż niedostatek, sprzeda każdy osobno z udziałem w gruncie i zarobi więcej niż deweloper na mieszkaniach, tylko biznes nie jest dla wszystkich, kto siedzi i płacze ten płakać zawsze już będzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    garaż chętnie kupię(2024-10-03)
  • @garaż chętnie kupię - I kto kupi tam te garaże ? Właściciele domków którzy mają swój na działce ? Zostaje kilka bloków na pokornej i ew. Matejki, z których większość to biedni emeryci, reszta co ma garaż to pewnie na Krakusa niewiele dalej. Jak ktoś to zbuduje to wtopa na maxa. Jest osiedle domków to powinni albo rozdzielić na kilka działek i sprzedać ludziom prywatnym żeby się pobudowali albo ewentualnie deweloperowi pod zabudowę jednorodzinna.
  • Tak biedni emeryci wszędzie dookoła, a założysz się, że będą sprzedane zanim powstaną? Ja mogę się założyć. Oprócz Matejki, Żyrardowska, Topolowa, Robotnicza, połowa Zawady i Kamionki. Sam chętnie kupię dwa w tej lokalizacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    garaż chętnie kupię(2024-10-03)
Reklama