UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dla mnie to jest chore. Jak można chcieć z największego basenu odkrytego w Europie zrobić 3 brodziki. No chyba, że tym co głosowali na Wróblewskiego to się podoba
  • Bo to jest chore... Ostróda, Pasłęk czy inne miasta by wykorzystały taką szansę jak rewitalizacja największego kiedyś w Europie odkrytego basenu, ale nie władze Elbląga (żal mam te do poprzedników P Witolda, bo ten basen od dawna był zaniedbywany). Już lepiej zamiast tych śmiesznych baseników niech napuszczą wody i pozwolą ludziom popływać na łódkach, rowerach wodnych, kajakach, połowić ryby, poopalać się (będzie funkcja zbiornika retencyjnego i rekreacji)..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Anonimek1(2023-07-04)
  • @Anonimek1 - poprzedników pana witolda? a kto byl jego poprzednikami? basen zamknieto w 2011 roku. Prosze sobie przypomniec kto w ostatniej dekadzie jego funkcjonowania byl prezydentem, wiceprezydentem kto odpowiadal za mosir i kto tam nic nie robil oprocz napuszczania co roku wody? to brak remontow i nalezytego serwisowania doprowadzil do tego co mamy. Winni doprowadzenia tego obiektu do ruiny sa wszyscy ci co zarzadzali w elblagiem do roku 2011,smialo mozna powiedziec ze od 2001-2011 to jest kluczowa dekada w ktorej zaniedbano ten obiekt. Prosze przejzec kto wtedy zasiadal w elblaksim samorzadzie i prosze porownac czy przypadkiem czesc z tych osob nadal nie piastuje urzedow w elblagu bo to jest skandal.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Prawda(2023-07-04)
  • @Prawda - Ja jestem w takim wieku, że pamiętam powolny upadek tego basenu, już od połowy lat 90'tych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Anonimek1(2023-07-04)
Reklama