UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zlikwidować linie przez plac słowiański, niech 1-maja będzie deptakiem a parking obok placu słowiańskiego zamienić na ławeczki i parasole pod którymi można coś zjeść i wypić. Tramwaj dołączyć trasą wzdłuż czołgu który też powinien wylądować w muzeum elbląg. Wskazana likwidacja linii na obrońców pokoju, przedłużyć browarną wzdłuż parku modrzewie aż do pł. Dąbka/Ogólna !
  • Prowadzenie działalności w tym kraju to porażka, to nie bardzo wiem gdzie byś wypił.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    7
    Tralala(2024-05-29)
  • I wtedy będzie można dodać drugi pas dla samochodów na Obrońców pokoju.
  • *Obrońców Pokoju
  • Oddalanie tramwajow od starego miasta to nie jest najlepszy pomysl.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    0
    piekna_przyszlosc(2024-05-29)
  • @piekna_przyszlosc - Puszczenie linii 4 i 5 przez 12 lutego to pomyłka, jestem byłym motorniczym i Plac Słowiański był węzlem przesiadkowym wszystkich tych pięciu marszrut, tym sposobem ruch pasażerski był o wiele większy. Po 12 lutego powinny jeździć linie przyśpieszone, łączące północne osiedla z dworcem PKP, tylko jakoś nikt tym się dotychcas nie przejmuje. Panie nowy prezydencie Elbląga, niech pan nad tym się pochyli i nie kontynuuje poczynań swojego uzależninego poprzednika. Miasto ma być dla nas, nie dla bezmózgich " polityków". Życzę powodzenia, tylko chyba czas przewietrzyć zatęchłe ZKM i Tramwaje Elbląskie.
  • Jestem za tym co pan tu pisze tak powinno być zrobione nie wszędzie są te tory potrzebne. Ale i by ułatwiło komunikację.
Reklama