UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nikomu nie życzę zwolnienia, ale też wiadomo że w GE jest przeludnienie. Oczywiście chodzi o pracowników biurowych. To pokłosie wcześniejszych lat (ABB, Alstom), gdy w wydziałach rozdmuchano zatrudnienie. Wiadomo na produkcji potrzeba fachowca, a przy biurku każdy może posiedzieć, i tak fabryka stała się "firmą rodzinną". Teraz są konsekwencje tamtych decyzji. Z drugiej strony nie ma co narzekać, przesiedziało się 30 lat na ciepłej posadzie, teraz sowita odprawa, a może już godziwa emerytura... Ludzie wyrzuceni do Elzamu, mogli tylko pomarzyć o takich warunkach.
  • Zapraszam cie do mojego biurka. Jestem ciekaw co tam poklikasz przez 8h na komputerku.
  • Pisałem o przeroście zatrudnienia, nie twierdzę że wszyscy siedzą i nic nie robią. Tylko w innych firmach trzy osoby załatwiają to, co w elbląskim GE robi 15 osób (w praktyce pewnie też 3 ).
  • Dokladnie. Jeden klika kóleczka, drugi keseczki. Trzeci gotuje wodę a czwarty zalewa herbatki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Hdhhdhdjjd(2022-09-21)
  • Ale ty glupoty wypisujesz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Realista1(2022-09-21)
  • Po slowach jakich uzywasz, widac, ze prosty czlowiek jestes, niewyksztalcony, a do tego zlosliwy.
  • Najdurniejszy komentarz nie poparty żadnymi argumentami.
  • Po słowach jakich używasz widać, że prosty człowiek jesteś" I tu jest w prostocie cała tajemnica, wszystkie wynalazki jakie człowiek zdołał do tej pory odkryć, cechuje prostota. Prostota jest synonimem dobra, wyksztaucenie inteligencja szczególnie ta cebulowo- czosnkowa, ktora przeksztaucała nasz przemysł udowodniła nam swoją dobroć, - dobrze zachowała swoje stanowiska I profity, nam natomiast zafundowała pewne miejsce na bruku, dziękujemy Wam wykształciuchy cebulowe, którzy prostych ludzi zawdze oszwabią
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Prosty człowiek(2022-09-28)
  • Dokładnie skoro wszyscy się znają na liczeniu układu przeplywowego turbiny...
Reklama