UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Koalicja 13 Grudnia nawet 2 lat nie będzie rządzić, bo Polacy obalą ten rząd. Ja nie wiem po co była im ta władza skoro nic dla Polski I Polaków nie robią
  • To wina PIS i jego nowego polskiego ładu. Tak to wina PIS, PIS rozwalił Polską gospodarkę i doprowadził do upadku tysiące małych i dużych firm. Oszuście!
  • Nie popieram tej koalicji bo żaden przymuszony zlepek kilku partii się nie utrzyma ale w imię obalenia PiS tak naród zagłosował i potrzebna tu nie patologia lecz tolerancja która jasno mówi możesz się nie zgadzać ale uszanuj !
  • A ty jesteś zdrajcą, bo skoro głosujesz na zdrajców z PO to też jesteś zdrajcą
  • "Polacy obalą ten rząd" - i znowu wybiorą cwaniaków z PIS niech dalej biorą dla siebie miliardy, jasne.
  • zdrajcą mafii pis?
  • A co robiła partia Pazernych i Smutnych?
  • Każdy temat fanatyk sekty PiS wykorzystuje w celu propagowania mowy nienawiści
  • Gdybyś wziął się do roboty i pracy na swoim życiem to nie miałbyś czasu na te pierdy polityczne. Chcesz cos zmienic to zacznij od siebie. A nie szukasz caevo zla swiata w rzadzis. Jaki lud taki rzad
  • Naprawdę nie wiem czemu ludzie wybrali PO koalicję, trzecią drogę. Przecież Elblag robi się dziura tu wszystko umiera. Jak PIS był to myślał o zwykłym człowieku teraz chyba trzeba uciekać z Elbląga bo ty nawet szczury uciekną bo nie będzie ludzi aby wyrzucać śmieci jak nie będzie śmieci to nie będzie szczurów. Wstyd że ludzi wybrali obecny rząd. PiS nie był najlepszym rządem ale obecny to jakaś masakra Hashtagi: #ELBLAG
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    Elblażanin(2024-09-12)
  • Te mądrości powielaj pod budką z piwem.
  • @Elblażanin - PiS myślał tylko o napychaniu swoich kieszeni.Wielka mi różnica jeden rząd pis karmił nierobów kolejny rząd ko nie mam jak żeby położyć temu kres. Druga Norwegia tylko na Grecki kredyt jak piramida finansowa.
  • Sekta PiS
Reklama