UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Trasa Braniewo - Malbork to jak się domyślam przez Bogaczewo, a więc szerokim łukiem od mierzei. Rewitalizację nadzalewowej to jednak wszyscy za punkt honoru sobie wzięli aby jej nie wykonać.
  • Tylko po co, i dla kogo. Masz jakiś rachunek ekonomiczny?
  • Jak mnie wpieprza taka gadka, żywcem z wiadomych przekaziorów. Onym i jego wyznawcom niepotrzebne są porty, połączenia kolejowe, lotniska, przekopy etc. Koronnym pytaniem i argumentem zarazem jest - po co i dla kogo. To może dla Ciebie i tych co po Tobie ? To taka zasad rozwoju co w każdym kraju jest. Niemców zapytaj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Bazyli(2022-08-19)
  • @Bazyli - "Jak mnie wpieprza taka gadka, żywcem z wiadomych przekaziorów. " Słodki jak miód z ucha NAJDROŻSZEGO przywódcy mędrcze, czy zamierzasz korzystać z owej wspaniałej kolei nadzalewowei, a jeśli to w jakim wymiarze w ciągu roku ? GM rozumie, że jak działała to wchodziłeś na stojąco pod szafę i dlatego nie korzystałeś i została zlikwidowana... a teraz Ty i Tobie podobni nie mogą się doczekać jej reaktywacji, by po roku rozdzierać szaty, że z powodu nieudolnego zarządzania przyniosła milionowe straty i znowu ją zamykają mimo, że jest ABSOLUTNIE NIEZBĘDNA regionowi i Tobie podobnym apostołom propagandy rozwoju za wszelką cenę...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    GłębokaMyśl(2022-08-19)
  • @GłębokaMyśl - Sugeruję wyjęcie palca z własnego tyłka. Posiadanie dwóch wolnych rąk tworzy wiele nowych mozliwosci.
  • @Bazyli - Nie spotkałem żadnego Niemca więc nie mogłem go spytać. Elektrociepłownia ostrołęcka, nowoczesny, niemal wyświęcony prom i wiele innych, to tak dla potwierdzenia "zasad rozwoju"?. Najlepiej nie zadawać pytań, zwłaszcza Niemcowi.
  • Sugestia, jak rozumie GM, oparta na własnym ekscytującym doświadczeniu. Gratulacje ! Długo pan szanowny trwał z paluszkiem we własnym zadku ? A teraz już z nowymi możliwościami to piękne objawienie umieścił na forum ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2022-08-22)
Reklama