UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @klmn napisałem że cena wody w stosunku do sytuacji ekonomicznej Elbląga - kłania się czytanie ze zrozumieniem. Pan chyba pracuje w EPWik - bo z tym w tej firmie trudno. Jako nieliczni w okolicy płacimy podatek od deszczu. A Pan Magister Inżynier Andrzej Kurkiewicz - to jest dyrektorem z nadania. I moze występować w reklamie kleju którym jest przyklejony do stołka. A jak tam ośliczki ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    7
    byłem_widziałem(2020-12-04)
  • @byłem_widziałem - Szanowny Panie! Może i Szanowny Pan widział co chce widzieć. .. ale to tylko Pana widzenie. Nie jestem pracownikiem EPWiK. Nie jestem niczym związany z kimkolwiek w zakładzie. Ba nawet nie mam znajomości w UM Elbląg. Zakład znam od strony technicznej, technologii produkcji i efektów ekonomicznych. Tak samo znane mi są szczegóły Energa-Kogeneracja. Oraz ZUO. Radziłbym nieco więcej szacunku dla ludzi i miasta. Jesteśmy jako mieszkańcy sekowani przez rządowe działania pisowców oraz wojewódzkie gremia też pisowskie. Widać to po szarpaninie lekarzy, pielęgniarek i ratowników. Więc proszę o umiar i myślenie. Bo utarło się nazywanie ludzi w Elblągu nie drugim, a terzcim sortem! Zasłyszane u posła pisowskiego.
Reklama