UWAGA!

Budowa strażnicy Miejskiej Straży Pożarnej

Zasadniczym warunkiem rozpoczęcia budowy jest bowiem rozbiórka parterowych magazynów MZBM. Tymczasem od połowy ubiegłego roku, do chwili obecnej, problem ten nie został jeszcze rozwiązany, informował Dziennik Bałtycki z 2 sierpnia 1962 r.

Po wielu staraniach Elbląg otrzymał limit w wysokości 1,5 miliona złotych na budowę strażnicy Miejskiej Straży Pożarnej. Wykonawstwa podjęło się Przedsiębiorstwo Budownictwa Terenowego i... jak dotąd nic nie zrobiło.
     Tym jednak razem trzeba stwierdzić, że dzieje się to bez najmniejszej winy PBT. Zasadniczym warunkiem rozpoczęcia budowy jest bowiem rozbiórka parterowych magazynów MZBM. Tymczasem od połowy ubiegłego roku, do chwili obecnej, problem ten nie został jeszcze rozwiązany.
     Sprawy tej dłużej już odkładać nie można. W wypadku dalszej zwłoki, inwestycja ta zostanie skreślona z planu. Spowodować to może poważne komplikacje z układami prac inwestycyjnych w przyszłym roku.
     
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w dziale Dawno temu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama