UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Slowo patriotyzm przestalo mieć znaczenie, niektorzy nawet go nie rozumieją! Podzielony kraj zniszczyl w ludziach chęć świętowania! Starzy jeszcze mają w sobie zakorzeniony obowiązek i jeszcze coś pamietają i rozumieją bo coś przezyli! Trochę młodsi jadą do hoteli, spa nie ucząc dzieci ważnosci tego święta! Ale chcą odpocząć, uciec od stresu, mobbingu, zlego traktowania w pracy! A młodzi zatraceni w wirtualnym święcie! Co ważne i wartościowe sens straciło!
  • We mnie świętowania nie zabił podzielony kraj. Ja przestałem świętować, gdy doszło do mnie, że Poska wcale nie jest krajem niepodległym, ale jest pod amerykańską okupacją. Nie rozumiem, dlaczego to do ludzi nie dociera, mimo ogromu dowodów, i nadal się łudzą bajkami o wielkim przyjacielu i sojuszniku. Ja nie mówię, że mamy wyjść z NATO, UE, ONZ - ja mówię, że musimy mieć w końcu swoje własne zdanie i nie robić wszystkich szkodliwych dla nas rzeczy, które sobie zażyczą w innych krajach!
Reklama