UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pani Carlssohn - była to: Hildegard Carlson - wnuczka F. Schichau i córka Carla Ziese. -.- szkółka niedzielna pastora Selke - pastor Selke był jednym autorów budowy Ośrodka dla Głuchoniemych przy Królewieckiej - obecnie policja. -.- Jarmark w Bellevue - obecnie restauracja z miejscami hotelowymi Piękny Widok (Bellevue). -.- koła śpiewaczego Liedertafel - koło śpiewacze założone w 1847 r.
  • @erg. - Znowu w prowadzasz ludzi w błąd, powtórzę jeszcze raz obecna Willa Piękny Widok, ( nr 6), nie ma nic wspólnego z dawnym Bellevue, (nr 5a). , (Numeracja z 1887r. ). Oczywiście niektórzy zacięcie jej bronią jak Pan L. S.obrażając ludzi na portalu facebook, ale kto tam pisze ?, chyba tylko ten, który nie chce by ktoś na to odpowiedział ! Pan L. S.jest zdesperowany i już sam w siebie nie wierzy, dlatego powołuje się na Hansa P. (skądinąd zasłużonego badacza), lecz jest to po prostu nieprawda. Pan L. S.nie raczy przedstawić całego artykułu, pod którym ma być podpisany Hans P. , dlatego mam uzasadnione wątpliwości co autorstwa w/w, jednak i tak nic to nie zmienia!, jedynie zaciemnia obraz, (może o to chodzi ?) Nie nazywam się Hans P, lecz to ja dotarłem do dwóch katastrów, do których nie dotarł. , ani H. P., ani L. S., ani Ty erg. Grommelt jest tam pod nr 6,Bellevue jest pod nr 5a. W katastrze nr 6 są znani. m.in. Raüber, Pamperin, Grommelt. Pan L. S.. niech napisze gdzie wspomniani mieszkali i wskażcie lokalizację !, bo Ty erg. nabrałeś wody w usta i nic nie odpowiedziałeś ! Ps. w/w znani obywatele Elbląga w historii Pana L. S.nie istnieją, ciekawe dlaczego ?! Hashtagi: #5a=Bellevue, #Soldatenheim, #Studentenheim, #59
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    F.H.R.(2022-08-23)
Reklama