UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pałacyk powinien trafić w ręce kościoła katolickiego, albo fundacji związanej z kościołem. Odzyskałby swój dawny blask i służył ludziom. Mam nadzieję, że po wyborach, które w Elblągu wygra Prawo i Sprawiedliwość, tak się właśnie stanie.
  • Jest w rękach kościoła tzw. katolickiego. Od czasu jego przekazania rozpoczęło się gnicie i dewastacja tego obiektu. Było tak do czasu aż ta znienawidzona UE której ojro doi jak wodę a kranu nijaki rydzyk dała miliony na remont tego obiektu. Ojro wydano i teraz gnije dalej czekając na odpowiedni moment sprzedaży pałacyku przez mafię.
  • @joń - kto ci takich zniszczeń pod sufitem dokonał ???
  • Marzycielu-żaden Kościół i nigdy pis
  • @joń - Kościół jest katolicki, to wierni go tworzą, ja jestem jego częścią i będę go bronił przed idiotami, którzy dają sobą manipulować.
  • @Truso - Manipulowany to jesteś ty, możesz nawet wierzyć w garbate aniołki, ale jedno pytanie, mi nie odpowiadaj sobie. Katoliku przeczytałeś Pismo Święte, czy jak około 80% "katolików" nie?
Reklama