UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Autor dobrą ma pamięć :⁠-⁠) widać że już naprawdę nie macie o czym pisać. To naturalne że każdy kamień na kamieniu to jakiś drogowskaz, jakieś wspomnienie... może lepiej wspominać fotografiami !
  • "widać że już naprawdę nie macie o czym pisać" - Ty za to masz o czym jęczeć. Idź na spacer czy coś zrób, co?
  • Weź ty idź już anonimie do domu! I nie dotykaj klawiatury! Fajny artykuł wspominkowy Łukasz napisał. Akurat z tą częścią trasy nad Dolinką mam także osobiste wspomnienia. Jeszcze w latach 80tych, do tego przystanku po zajęciach w SP19 musiałem "przemaszerować" koło PeWexu na Królewieckiej, całą długość ulicy Kopernika by z tegoż przystanku 10tką do Gronowa G. do domu jechać. A jak się trafiło że sąsiad kierował, jeszcze autosanem i mogłem przy nim stać i rozmawiać, to już w siódmym niebie byłem!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    2
    No tak(2024-04-28)
  • @No tak - Nie odnoszę się co do twoich wypocin, nie jestem też autorem pierwszego wpisu. Nazywasz go anonimem. A ty kim jesteś anonimowym "no takiem".
  • Wysyłam do ciebie Milicję...
  • Kalafiorem mi to wisi.....
Reklama