UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @SebaManchester - Tak zorientował się, że zamówił golonkę a jest weganem;) Odezwał się Pan z emigracji. Twój świat to Biedronka, najniższa krajowa zatrzasnąłeś się chyba w starych czasach. Nikim tam jesteście. Shitty jobs tam Was wsadzają tępi angole bez szkoły. My Elblążanie mamy się dobrze. Jak widzimy to bydło co zjeżdza średnio dwa razy do roku w odwiedziny to ręce opadają. Zostawiamy w knajpach ile wlezie przez cały rok bez awantur. Nie pytamy się jak durnie kelnerek a można płacić w funtach ??? Paniska z anglii no proszę audi na kredyt. Święta u mamusi i tani urlop za złotówki. Zakochani w angielskim socjalu na dzieci. I to się skończy.
  • Mieszkam od 10 lat w UK ale bracie/siostro :) dzięki za ten komentarz. Jak się jest półgłówkiem to czy w Elblągu czy w UK to się nim pozostanie. A tekst o płaceniu w funtach mnie rozwalił :) Ale to dobrze że on i tacy jak on wyjechali :) przynajmniej Elbląg przez to piękniejszy. A nam nie przeszkadzają, za duże miasto, więc się tak w oczy nie rzucają. Straszni z nich hipokryci, jeśli nie potrafią docenić uprzejmości / obsługi w Elblągu. Może dlatego, że w UK jakoś trudno zjechać Hindusa w sklepie skoro obaj klient / sprzedawca ledwo mówią po angielsku ? Ja jestem w domu średnio 2 razy do roku i za każdym razem radość jest wielka, ze dookoła tyle normalnych ludzi. I nawet pijaczki na pigalaku takie swojskie. A wszystkim tym, którzy nigdy nie byli i znają UK tylko z opowieści - jesteśmy jednym z najinteligentniejszych, najlepiej wykształconych, najczystszych i najfajniejszych narodów na świecie - i nie dajcie sobie wmówić inaczej!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    iliketrains(2016-08-09)
Reklama