UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ttt 20 WAGONÓW, wysokie kary skarbowe, sukces policji i UKS. Bez jaj-to jakiś kabaret rodem z PRL. Rozumie 20 000 wagonów, pewnie BRODA maczał w tym palce. W tej chwili zostało mi w jednej paczce 6 sztuk KOZŁA i mam obawy że nocą będzie nalot straży granicznej, policji, UC, UKS, SG-aby odebrać mi ostatniego KIPA-hihiih. TE wymienione pseudo państwowe instytucje nadają się tylko do OBJAZDOWEGO CYRKU-20 wagonów bierze mnie na hafty.
  • wstydu nie mają pracy niema ludzie na chleb nie mają a oni za szlugi ganiają rachunek sumienia sobie zróbcie pseudo uczciwi wy macie dla dzieci na chleb a my bezrobotni co nam zostało tylko kontrabanda trzeba było nas od razu w 1939 do gazu posłać jak można polak polaka kaleczy wstyd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    olokolo(2015-04-24)
  • ttt do-OLOKOLO-święta racja. TE PSEUDO UCZCIWI z pseudo państwowych instytucji to mają wyjeba. .na wszystko. Praca państwowa, 8,12 godzin odjeb. .Jakiś gostek złapany z wagonem fajek. Ale życie to nie bajka i każdemu noga może się podwinąć, wystarczy oglądać tv -o nie zniszczalnych kryminalnych z olsztyna-przyjdzie kyska na matyska. A wracając do tematu bezrobocia, ja znalazłem pomysł na życie i wszystko jest OK, ogłoszenia, sport i rekraacja
Reklama