UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @oczywisty realista wytłumacz mi dlaczego mam nie jechać do Rosji!Zatankuje sobie do pełna, kupie sobie na bezcłowym oryginalny nie jak w Polsce rozlewany dobry alkohol, tanią rybkę, trochę fajek! Zostaje mi trochę grosza w kieszeni i w pełni mogę sobie pozwolić na opłacenie internetu, czy kupno ciekawej książki na ciekawsze stanie w kolejce do Rosji!Dzięki, że mnie uświadomiłeś, że jestem taki głupi i jestem nieudacznikiem!Celnicy: uczciwi i inteligentni nie wszyscy o czym świadczą ich zatrzymywania za układy, ja okradam państwo z czego, może jest odwrotnie!Państwo Polskie podwyższa akcyzę na wszystkie używki, VAT na książki, zwykłe produkty nawet na ubranka dla dzieci Polakom jednocześnie zwraca VAT za np 20-cia najdroższych produktów z paragonu zakupionych w Polsce Rosjanom!Przestań ludzi obrażać nie wszyscy są przemytnikami, wielu ludzi też sytuacja zmusza z jednej najniższej pensji lub umowy śmieciowej tu nawet dwóch w Polsce nie przeżyjesz, nie trzeba mieć magistra by to wiedzieć w rządzie wykształciuchy nie wiedzą !Oczywiście są też grupy przestępcze i hurtowo zajmują się przemytem i od tego jest policja!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    ktoś1234(2014-01-28)
  • Bo Pan oczywisty realista nie ma kultury, a takie zachowanie to po prostu jego obrona i sposób na życie, niestety takich wariatów w Polsce nie brakuje. Trzeba zakończyć z tym osobnikiem dyskusję, gówna lepiej nie dotykać, bo jeszcze się pobrudzimy.
Reklama