UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Może ekspert i autor chce się założyć o wynik wyborów... ? Kolejny raz będę pił cały rok za darmo. Proponuję zakład o Glenmorangie 18 YO Azuma Makoto | 43% | 0,7l.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    Kat_Na_Idiotów(2024-02-07)
  • @Kat_Na_Idiotów - chlasz te zachodnie bimbry a później wypisujesz bzdury w interncie. Odstaw alk, rekomendują
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Jacyna(2024-02-07)
  • MariuszLewandowski-Fc @Jacyna - Moja droga przecież to masochista - nie czytasz niku ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-07)
  • MariuszLewandowski-Fc @Kat_Na_Idiotów - Przepych pełną gębą i bąbelki do głowy uderzają..... Wynik jest jasny I Tura Missan 60% Janosik lub Szwed albo koalicja obu 15 % kompot makowo śliwkowy 10% reszta popłuczyny po pisie czyli rembelski no chyba że nic nie weżnmie jak w swom wybryku parareferendalnym. Do rady miasta będzie inaczej - PO 40 % PSL /może być kkw ale mówie i srodowisku Wróblewskiego/ 30 % pisowsczyki 30 % bo jak zawsze metoda liczenia nie da mandatów zresztą dlatego w 2015 Obywatelski Elbląg nie eksponował radnych co okazało się błędem bo mogliśmy uzyskać kilka mandatów... życie....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-07)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Śliwka dostanie ok 30 % i ma pewną 2 turę. Widać dużą frustrację i agresję, ale to dobrze, bo widać też strach przed porażką.
  • MariuszLewandowski-Fc @bra - Agresja wynika z faktu że jestem 750 km od Elbląga i jedyne co mogę zrobić dziś to coś napisać... Bez agresji powiadacie.... Polityka to bagno / opinia z filmu Omen z początku lat 80 tych dalej aktualna/ a jak ktoś wciąga ciebie twoją rodzinę znajomych w bagno to masz poprawiać krawat czy walczyć ? To jest wojna i o ile Wróblewski zamitłby każdego kontrkandydata i wygrał w I turze t jego decyzję uważam za nierozsądną ale to jego decyzja i widać wie co robi idąc do sejmiku bo będzie Marszałkiem. Tandem Missan Elbląg Wróblewski-marszałek uważam za korzystny dla Elbląga a że śliwka przepadnie nie mam watpliwości a po tym co widziałem na komisji sejmowej nie ma szans na II Turę...30 % dostałby pruszak / jeśli odmówi kandydiowania znów będzie dla mnie Panem Markiem Pruszakiem/ a nie ten wypierdek ambicji ojca i jego układów z lupieżowym Taka polityka demoralizuje młodych a kto temu nie mówi NIE jest jak kukiz -polityczną szmatą....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-07)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Lewandowski jak Michałek wejdzie w I Turze i otrzyma 60% to z gołą OBIEGNĘ ELBLĄG NA OKOŁO! Nieśli wejdzie tylko do II Tury z 32% to publicznie powiem co o tobie myślę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Kat_Na_Idiotów(2024-02-07)
  • MariuszLewandowski-Fc @Kat_Na_Idiotów - Nie wiem co zrobi ale jak ruszy się to ma I turę chyba że to Maszka będzie rabał w sliwkę wtedy wizerunkowo straci a Rafał już wzywa do kalicji czyli przyjmuje role lidera i kreatora kampanii wyborczej. Jak wrócę do domu to będziemy codziennie organizować konferencje prasowe - jak podczas referendum. Na ulicy i nie przed Ratuszem jak niektórzy spece od pijaru. Miejsce polityków jest wśród ludzi tam gdzie są ludzie a nie przy bramie parkingu wtedy usłyszesz co to teram możesz przeczytać wygarniemu każdemu co mu się należy do " białej kości ", ,, ,,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-07)
  • @MariuszLewandowski-Fc - miejsce polityków jest... , i właśnie tu napotykam problem. osobiście uważam, że nie ma już miejsca dla grupy społecznej, której jedynym wkładem w nasz rozwój (bardziej swój) jest zdolność składania niedotrzymywanych obietnic, ustępując nieznacznie pola, wyniesionej do rangi sztuki umiejętności chapania
  • MariuszLewandowski-Fc @JaBa - Rafał Maszka zdecydował sie złożyć zapewnienie publiczne przed notariuszem to znaczy że jako prezydent to wykona przynajmniej na poziomie złożenei do Rady odpowiednigo projektu uchwały co już zresztą kidyś zrobił. Co do osobistych obietnic to nie przypomiam sobie żeby czegoś nie zrobił a w kwestiach pracowitości to muszę powiedzieć że jest jednym z pięciu może sześciu ludzi kórzy reagują na sytuacje szybciej niż ja i potrafią natychmiast rozwiązać problem. Mamy zupełnie odmienne poglądy / on był w Ruchu Palikota ja w partii Gregorza Bauna/ ale w działaniu jesteśmy zgodni i sporo rzeczy zrobiliśmy razem. Dyskusje światopoglądowe przy szkalneczce piwa czy wódeczki - polityka samorządowa na poważnie bo to ma być biznes zarządzanie ekonomia wolna od sporów doktrynalanych. AAA o ile wiem to niczego nia chapał z kasy publicznej a że sam zarabia w euro to życzę by nachapał ich jak najwięcej i wydał w Elblągu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-07)
  • @bra - Nie pocieszaj się pisowski fanatyku i tak nie macie szans
  • @MariuszLewandowski-Fc - "Tandem Missan Elbląg Wróblewski-marszałek uważam za korzystny dla Elbląga" - P. Mariuszu, te 750 km od Elbląga to jakaś dobra placówka?
  • @bra - ty-jasnowidz twoje wazeliniarskie teorie chętnie propisowskie info zamieszcza.
  • @MariuszLewandowski-Fc - facet ogladales film pt DWAJ ZGRYZLIWI TETRYCY? ty nie jestes jednym z nich ty jestes ich mieszanina twoje chamstwo wylewa sie uszami a wrednosc starego wschodniego systemu szkolisz za zachodnia granica ! strach sie bac jak taki typ by doszedl do jakiejs wladzy brrrrr KUKIZOWI to mozesz pan buty czyscic bo hasla typu "sprzedal"sie sa dla mniej interesujacych sie polityka lub dla oneciarzy czy tuskVisionNetwork. Auf Wiedersehen!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    obserwatorjazdy(2024-02-08)
  • @MariuszLewandowski-Fc - wzywa bo nie ma szans! MERYTORYCZNIE p. Sliwka was 2 zagina w przedbiegach! Auf Wiedersehen
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    obserwatorjazdy(2024-02-08)
  • MariuszLewandowski-Fc @obserwatorjazdy - Mój drogi widze że rzysz dla reblskiego ale twoja inteligencja jest na poziomie opaczewskiego. Posłuchaj sobie rozmowy Andrzeja Kani z Kikizem gdzieś w Gdańsku. Byłem jedny z pierwszych ale nie jestem ostatnim, Kikiz miał poparcie 20% gdy robił to co mówił. Gdy się zeszmacił jest już tylko pieskiem kaczorka. Dziś nie kopnę go nawet w d... ę z obawy że mi się buty ubrudzą Nie tylko ja. Kakutus Perkowski lidzie kórzy przeszli do Kofederacji i robią to czego nie skończył. Zgryżliwi tetrycy to przy mnie pikuś a hamsto w zwalczniu głupoty i hejtu jest faktem i metod jek na razie nie znam lepszej. Jeszcze coś cie intersuej chłopcze ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-09)
  • MariuszLewandowski-Fc Dyplomatyczna..... hehehe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @obserwatorjazdy - Jak będę w Elblągu zaproszę imć sliweczkę do spotkania przed kamerami. Ciekaw jestem czy się zgodzi Ja nie daje mu szans na wejście do II Tury. Edmund Szed bije go na kżdym polu jakieś 10 do 1.Merytorycznie ? A co Pan ma do powiedzenia merytorycznie w sprawie wyborów poza bardzo dennym hejtowaniem mnie i bardzo płaskim promowaniem śliweczki na pisowkim torcie ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-09)
Reklama