UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Codzień piszesz większe bzdury brednie czlowieczka o którym świat zapomniał. Niestety tu się sam niedowartościowujesz
  • Bardzo dobry pomysł, niech zamiata, potrzebna dobra miotła.
  • wygrać nie może ale zamiatać i owszem
  • I tu jest widoczny efekt rozpuszczenia mózgu przez TVN 24
  • Elblag potrzebuje oczyszczenia i kompletnej likwidacji czerwonego układu ktory od dekad szkodzi temu miastu. Odpada nam wiec nissan, odpada ekipa KO, odpada ekipa tak dla elblaga. Mozna wybierac sposrod reszty ale ta wyzej wymieniona kilka musi znikac.
  • @Wyborcaa - A tobie zapewne rozpuściła tv republica czyli tvpis bis
  • Tylko nie Missan i Śliwka....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    okoniowaty(2024-03-29)
  • Najbardziej brzemienne w skutki były wybory 2010r. To co działo się po 2010r. to tylko pokłosie tych wyborów. W 2010r. roku pogrzebano elbląską energetykę cieplną i mamy to co mamy - przepychanki dwóch firm ( a jak kłamliwie się usprawiedliwiają) i najwyższe ceny w Polsce. W 2010r. mądrość przegrała z głupotą i Henryk Słonina przegrał wybory. Do przegranej doprowadziły mądre liberalne, nowoczesne propozycje sprywatyzowania EPEC i zbycia 75% udziałów oraz prawidłowa ocena możliwości inwestycyjnych miasta. Nastąpił partyjny atak socjalistów z PO, PiS czy SLD oraz brak poparcia socjalistycznego społeczeństwa dla mądrych propozycji.
  • Wybór prosty, pora odmłodzić Radę. Pani Lisewskiej już dziękujemy, drugi Rutkowski niech działa!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Czas na młodych(2024-03-29)
  • Argumenty prywatyzacyjne z tamtych lat są w zasadzie aktualne i teraz. Jak argumentował? Za najkorzystniejszą dla Spółki i Gminy przyjęto sprzedaż 75 % udziałów jednemu inwestorowi przy zapewnieniu odpowiednich warunków przeprowadzenia tej transakcji. Warunkami tymi są w szczególności ilość udziałów i cena ich zakupu, sposób zapłaty, zabezpieczenie praw pracowniczych czyli tzw „pakiet socjalny” a także „pakiet inwestycyjny” czyli wielkość nakładów na majątek spółki gwarantowany przez nabywcę udziałów (w tym nakłady na budowę nowego źródła ciepła na potrzeby Miasta Elbląga, nakłady na utrzymanie i modernizację istniejącej sieci, zakupy aktywów, wartości niematerialnych i prawnych itp. ). Dobrze przeprowadzona prywatyzacja pozwoli na wyłonienie inwestora branżowego, który w ramach wynegocjowanego pakietu inwestycyjnego wyasygnuje środki na zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego miasta tj. budowę nowego kogeneracyjnego źródła ciepła. Może warto spytać kandydatów co sądzą o prywatyzacji EPEC?
  • Ciebie pozamiatać
  • @ananas - W nowej wsi pasłęckiej na sołtysa
Reklama