UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeśli myślimy poważnie o rozwoju Elbląga i chcemy wyjść z trwającego już kilkanaście lat marazmu to trzeba stawiać na młodych którym jeszcze się chce coś dla tego miasta zrobić. Oni mają świeże i nieco odmienne spojrzenie na wiele spraw i to może być ten właściwy kierunek. Jedynym rozsądnym kandydatem o odpowiednim przygotowaniu zawodowym i doświadczeniu zawodowym jest Paweł Rodziewicz. Dał się poznać jako osoba bardzo skuteczna w swoich działaniach a jednocześnie stawiająca na pierwszym miejscu człowieka. Jeśli chcemy mieć Prezydenta którego nie będziemy się wstydzić to głosujmy na Pawła Rodziewicza !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    SP3087(2024-02-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @SP3087 - Super ale to kolejny protegowany Teresy Bochńskiej. Owo świeże spojrzenia doskonale pokzał porzedni jej protegowany Arkadiusz Jachimowicz kóry za 3 mln zł od Marszałak zbydował "Dom pod Cisem" po czym zamykał go o godzienie 15 gdy miekzańcy dzielnicy wracali do domów po pracy. Pani Teresa jest piastunem i akchiotektem wielu ogranizacji pozarządowych które działają w oparciu o etaty opłacane ponad miarę i z naruszeniem przepisów. Marte dusze w projektach, miliony na nieoprcentowanych kontach bankowych, i wiele innych.... Zachowanie samego kandydata podczas prowadzenia tak zwanej rozmowy o konstytucji nazwym polityczną prostytycją bo pokazął że wolnośc słowa jesttylko dla kolesi a jak ktoś ma inne zdanie to publicznie przedstawić go nie może. Zdecydowane NIE temu układowi i temu Panu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Ja oddam swój głos na Andrzeja Śliwkę.
  • @MariuszLewandowski-Fc - Nieprawdą jest że Paweł Rodziewicz to protegowany Pani Teresy Bocheńskiej, jest i działa niezależnie a to że ma dobry kontakt ze wszystkimi środowiskami to chyba jest dużym plusem. Proszę zatem nie znając faktów nie głosić fałszywych zarzutów w przestrzeni publicznej. Jeśli wspiera Pan Pana Rembelskiego to proszę bardzo ale proszę robić to z klasą a nie za pomocą tak prymitywnych metod jak pomówienia i kłamstwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    SP3087(2024-02-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Przepraszam popiera Pan oczywiście Pana Śliwkę a nie Stefana Rembelskiego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    SP3087(2024-02-09)
  • MariuszLewandowski-Fc Wolna wola to Twój głos i Twoje prawo. Mam nadzieje ze będzisz jednym ze stu czego serdecznie Ci życzę...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @SP3087 - stefek burczucha zapowiedział mi już proces w trybie wyborczym jest Pana jak widzę słabo zorientowany a to że jego nazwisko podobnie jak nazwiska polityków pis pisze z małej litery coś chyba oznacz ? Co do Pana Rodziewicza to moim zdaniem nie ma podstawoaych kwalifikacji do pełnienia jakiejkolwiek funkcji poblicznej własnie dlatego że bliższe mu są interesy owych srodowisk niż zasady i wartości które te środowiska deklarują. To się nazywa obłuda i dla mnie jest to cecha dyskwalifikująca każdego. Pani Bocheńska brała udzieł w konferencji prasowej Pana Pawłą - może mnie Pan pozywać żaden sąd nawet w Elblągu nie uzna że nie mam racji w tej konkretnej kwestii. Jesli uwąża Pane że skłamałem to proszę to napisac na wprost i za trzy cztery miesące spotkany się w Sądzie. Pozywałem polityków Platformy oskarżenia wobec mnie kierowali polityczy Pis paru ludzi już mnie przepraszało. Może się Pan nie zgadać z oponiami ale fakty zawsze podaje zgodnie z prawdą. Proszę sobie sprawdzić z kim Pan debatuje bo widzę że nie bardzo Pan wie. W tym mieście słynę z tego że wyrażam swoje opnie dosć ostro i zdecydowanie ale jeszcze nikt nigdy nie zarzucił mi że kłamię w sprawie faków kóre przytaczam. Jeśli jest Pan zdecydoany na bycie pierwszym kóry to zrobi z przyjemnością przedstawię dowody. Za kika dni i tak je Pan zobaczy w jednej z moich publikacji...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @SP3087 - Drogi Panie dwója z orientacji politycznej. Moim zdaniem stefek dopucił się szeregu dziełań podłych lub przestępczych i powinna zbadać to Prokuaryra a fakt że tego nie zbadała tłumaczę albo układem korupcyjnym z owym śliwką / aktywa pańswtowe/ albo jego całkowitą ignorancją co oznacza że jest przestępcą winnym zaniechania powierznych mu obowiązków - art 231 kk jak pamiętam. Zakłąda Pan że popieram kogoś kogo posadzam o korupcję lub ignorację ? Ociera się Pan o naruszenie moich dóbr osobistych a to może zaboleć i to bardzo....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-09)
Reklama