UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przepraszam, nie bardzo jestem w temacie. Kto to jest ten pan Mariusz Lewandowski? Czy to ten, który pozwał Polskę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu? Czy trzeba się go bać, czy się tylko śmiać? Sorry, rym niezamierzony!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Niedoinformowany(2024-02-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @Niedoinformowany - O widzę że Pan Rodziwicz się odezwał... Panie Pawle z Polską w ETPCZ wygrałem II razy i zaliczam się do dość elitarnego grona ponieważ skargę i postepowanie prowadziłem bez pomocy adwokatów czy radców prawnych. Doradzam się ze mnie śmiać o ile Pana inteligencja i wiedza o Elblągu jest dostateczby by mnie Pan ośmieszył. Jeśli nie zna Pan faktów i ludzi proponuje czytać z uwagą. Jeśli zaś na poważnie ma Pan chęć zostać prezydentem radzę się bać bo kwalifikacji moralnych ku temu moim zdaniem Panu brak co konstatyję z żalem bo był Pan świtnym rzecznikiem i sympatycznym człowiekiem. Niestety stał się Pan dla mnie symbolem obłudy - nie tylko Pan zresztą....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-09)
  • @Niedoinformowany - Ależ w porząsiu rym jest wskazany, kraj nasz jeszcze nie został skazany, ... zdrajców kapusiów u nas ci dużo, zaraz się zacznie - jest cisza przed burzą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Style.(2024-02-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @Style. - Myśle żeś w czasie się Waszmość zagubił, dwie dekady temu myslę tę bym polubił jako Waszmość rzeczesz kofdentów nadmiar, radą na ich kłamsta jest prawda i humor
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-09)
  • @Niedoinformowany - Proponuję nie czytać żadnego komentarza podpisanego tym nazwiskiem. Patrzę na to z politowaniem. Chyba nikt tego na poważnie nie bierze?W redakcji POrtelu chyba mają z tego ubaw. W co drugim komentarzu groźby że złoży donos?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Głębokie zaniepokojenie(2024-02-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @Głębokie zaniepokojenie - To nie groźby ale informacje co do stanu prawnego Killak wyroków już zapadło więc można mnie nie czytać do czego ludzi o Pana chęci posaudania wiedzy zapraszam jak najmocniej....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-09)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Panie Lewandowski, proponuję okulistę, bo źle Pan widzi! Nota bene, ten pan, o którego Panu chodzi, ma na nazwisko RODZIEWICZ, a nie RODZIWICZ.... Też proponuję czytać z uwagą!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Niedoinformowany(2024-02-09)
Reklama