UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Moje jeszcze jedno oczekiwanie. Czekam na takiego kandydata i na taki czas, kiedy elblążanie wybiorą CELE WYBORCZEGO PROGRAMU a nie LIDERA z programem Pitu, Pitu……... Wybiorą kandydata, który przestawi konkretny i możliwy do zrealizowania program wyborczy np. chociażby: stabilną na umowę pracę z odpowiednio wysokim wynagrodzeniem, mieszkańcom odpowiednie warunki mieszkaniowe, powszechną dostępność do żłobków i przedszkoli. Czy kandydat, który tylko wie jak w Elblągu i z Elblągiem jest źle a program wyborczy tylko Pitu, .. Pitu może wygrać? Miniony czas pokazuje, że można. To jest niestety stały elbląski paradoks. Jak się okazywało można nie mieć programu i wygrywać. Ufam jednak, że trwać to będzie tylko do czasu, dopóki tego elblążanie nie potrafią dostrzegać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Edmund Szwed(2024-02-08)
  • MariuszLewandowski-Fc @Edmund Szwed - Czyżby Pan nie kandydował ? Byłbym szczerze zawiedziony bo przy kontrakdydatach w osobach rzeczonych rembelskiego czy Pana Rodziewicza jawi się Pan jako diamnet wśród popiołów. Pana rozmowa z prof. Korabem Karpowiczem to jdno z najlepszych moich wspomnień. Mama wrażenie że jeśli nie Pan to Pana miejsce zajmą szumowiny i dożlobowcy. Staram sie jak mogę ale niewiele mogę poza pisaniem prawdy. Tylko czy sama prawda nas obroni - nie wiem.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    12
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-08)
  • @Edmund Szwed - A to chyba ostatni Gierek zrobił? Pan się czuje na siłach żeby mu dorównać? I sprostać temu, co już, odnosząc się do elbląskiego podwórka, zostało w pełni spartolone, przez tyle lat? Układ może być różny. Jedno jest pewne. Prezydent Słonina, choć porywczy, podejrzliwy i obraźliwy, był jednak dobrym człowiekiem. Niestety, kuriozalnie, będąc wcześniej kuratorem oświaty, nie nauczył się postępować z dziećmi. I dlatego te dzieci należy odsunąć od władzy, bo wszak Pan Missan będzie miał, jak w tym filmie dla dzieci, na jednym ramieniu P. Wróblewskiego - dziecko rozwydrzone, i P. Wcisłę - dziecko egoistyczne. To już może o co innego chodzi?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Mniejsze zło(2024-02-10)
  • MariuszLewandowski-Fc @Mniejsze zło - Po treści wpisów widzę mocne freudowskie podejście do rzeczy - może zechciałby Pan przedstawić opinię na temat wszystkich kandydatów którzy zgłosili chęć udziału w wyborach C hociaż z drugiej strony opinie na temat kandydata na kandydata może być nieco przedwczesna co do Wróblewskiego i Dziecka rozwydrzonego dodałbym sukcesem mam wrażenie że obowiązuje wynika właśnie z tego że w zasadzie zrobił więcej niż się spodziewał co do Pana Wcisły to ten egoizmy wynika z jakichś kompleksów nie wiem wzrostu pochodzenia natomiast cieszę się że nie jestem jedyny który to dostrzegam. mail ma pan w odpowiedzi dla rembelskiego więc z przyjemnością zapoznałbym się nie za szerzej z opinią o kandydatach myśli Liczę na sporo satyry miłego dnia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-11)
Reklama