UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • czytając te komentarze to rzeczywiście powiało strachem i niepewnością kliki rządzącej chcącej dalej tkwić i topić to miasto! jakiś chory hejt przypominający hejterów z czasów epecowa który zalewał Internet! ta ich aktywność powalała ! choć dziś wiemy kim są i jakie piastują funkcje bądź marzą by powrócić i z kim łączyć tych ludzi to możemy tylko się pośmiać bo znowu jak widać znaleźli alternatywę i sposób by dostać się do koryta! nie ma mowy! ideą komitetów i kandydatów jest odcięcie drogi starej pajęczynie której tu już nie chcemy! od wielu lat mamy świetną okazje by zapakować ich w kartoniki z wilczym biletem czego juz raz doświadczyli, ale jak widać była to za mała nauczka ! bo pojechali po świetnych ludziach niszcząc im zdrowie i życie zawodowe!
  • MariuszLewandowski-Fc Ma Pan na mysłi Referednum z 2013 r czy może nagranie Marii Koseckej które zakończyło jej polityczną działalność ? Groza mój drogi jest pozytywna jeśli jest siostą strachy przed Bogiem i ludźmi. Jeśli w imię konsensusu i dobrego samopoczucia łajdaków ktoś milczy staje się ich w łajdactwie konfidentem. Ja piszę to co wiem i co sprawdziłem naocznie. Każdą moję tezę opieram na faktach kore są prawdziwe i sprawdzalne. Opini podzielać nie wymagam bo kazdy ma prawo do własnych wniosków. ORWO zarobiło na sitwie ukladów w Pasłeku jak pamiętam około 4 milionów. Akty Notarialne kłamią ? Proszę nie przemycać myśłi że kłamię - proszę to napisać i spotkamy się w Sądzie. Z nas dwóch mój drogi ja podaje imię i nazwisko ciebie znajdzie Policja za dwa może trzy miesiące... to co - jestem kłamcą czy nie jestem ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-08)
  • @MariuszLewandowski-Fc - chyba zdecydowanie pomylił pan adresata????!!!!
  • MariuszLewandowski-Fc W sensie ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-08)
Reklama