UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nigdy nie komentuję wpisów czytelników. Szanuję prawo każdego nawet do bardzo skrajnej, krytycznej oceny mojej osoby. Nie mogę jednak przejść obojętnie wobec bezpodstawnych pomówień i kalumni wobec mnie kierowanych przez pana Mariusza Lewandowskiego. Od dzisiaj jesteśmy w trybie wyborczym i sad rozstrzyga takie sprawy w 48 godzin. Wzywam pana Mariusza Lewandowskiego do złożenia tą drogą przeprosin i wycofania oszczerczych komentarzy w termie do kończ tygodnia tj. do dnia 11 lutego 2024 roku. Po tym terminie sprawę skieruję do Sądu Okręgowego w Elblągu w trybie wyborczym ze wszystkimi konsekwencjami z tego wynikającymi. Stefan Rembelski
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    5
    Stefan rembelski(2024-02-08)
  • MariuszLewandowski-Fc @Stefan rembelski - Czekam niecierpliwie na pozew od pięciu lat. Tryb wyborczy super tyle że ja, jak na razie, nie jestem kandydatem. Akta spraw i zasiedzenie są do dyspozycji Sadu więc problemów z dostępem nie powinno być Poprszę o doręczenie pozwy na adres poczty elektronocznej w systemie informacyjnym Sądu Apelacyjnego w Gdańsku mail mariuszlewandowski1966@gamiail. com Zachęcam do powództwa wraz z kolegą z Pasłeka co się będziemy rozdrabiać.. A co do trybu wyborczego to będziesz w nim drogi chłoptasiu jak PKW wyda postanowienie o rejstracji kandydata. To że osmieszasz się w mediach nie znając kelndarza wyboczego jakoś mnie nie dziwi a twojego nazwiaka na obwieszczeniu pkw o liście kandyatów nie widzę i mam nadzieje że nie zobaczę o ile Prokurator zrobi to co do niego nalęży na czas.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    17
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-08)
  • @Stefan rembelski - Panie Stefanie czas naprawdę ograniczyć temu Panu słowotok i odpał :-) a dla pana powodzenia i podziw za determinacje w obaleniu elbląskiego systemu zamordyzmu :-)
Reklama