UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dziadziu, dobrą wędkę i na Fiszewkę zaraz lin się ruszy A nie w politykę
  • MariuszLewandowski-Fc Chcesz żeby w Fiszewce ryby wyzdychały ? Nie świruj....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    16
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-08)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Twoja mądrość poraża mnie po oczach. Chyba pozjadałeś wszystkie rozumy z tej Fiszewki
  • MariuszLewandowski-Fc @woj - Nie tylko -dodam skromnie i z rowagą.... heheheh
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-08)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Wygląda, że Lewandowskiego obleciał strach. Może o stołek
  • Pan Rembelski na pewno nie chciałby mieć takiego "wnuka". Sam idź na ryby.
  • @MariuszLewandowski-Fc - Już, zeszło powietrze No dawać, bo nie zaśniesz jeden z drugim, jak nie dołożysz do pieca, cukru chyba dzisiaj macie dość
  • MariuszLewandowski-Fc No fakt jak widzę wystarczyło wspomnieć o Policji i już nikt nie zarzuca mi kłamstwa ani nie nazywa potwarcą. Mam nadzeje że autrem owego wpisy był faktycznie rzekomo pomawiany kandydat na kandydata i że wraz z delagatem pis-u na Elbląg mnie pozwą Myślę że hejterzy pis-u uświadomili sobie że nie są bezkrani jak kiedyś uświadomili to sobie hejterzy Paltformy gdy przyszły wezwania na Policję. No drodzy politycy partyjki jareczka kaczyńskiego z dodatkami - do dzieła czekam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    12
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-08)
Reklama