UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Gangsterka gospodarcza wkracza do Polityki. Stefan Rembelski dokonał, moim zdaniem przestępczego przejącia mienia dawnego "Bumaru" a od pary lat czekam zarówno na pozew od niego jak i na akt oskarżenia dla niego. Gdzie jest prokurator skoro nie sprawdza co pozostało w Pasłeku na terenach po odlewni ? Gdzie jest imć ślika który jako mieszkanie Pasłęka nardzej dnał o sowją pensje niż o wart miliony zakład produkcyjny dawnej polskiej grupy zbrojeniowej ? Na śiweczko wytłumacz za co brałeś kasę w aktywach państwowych ? Czy przyapdkiem nie za krycie prekrętów rembelskiego i kolegów ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    34
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-08)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Przekręca nazwiska tylko prymityw. Wstyd. Strach o stołek.
  • MariuszLewandowski-Fc @bra - Uważasz że boję się o stołek ? No super a konkretnie o jaki ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-08)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Mariusz zdaje się że kiedyś byliście przyjaciółmi ze Stefanem? Czyżby od miłości do nienawiści?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Robert Lewandowski(2024-02-08)
  • MariuszLewandowski-Fc @Robert Lewandowski - Kiedyś bardzo tego człowieka szanowałem i lubiłem to fakt. Ale potem pojechałem do Pasłeka i to jak na ironię o sprawdzenie sprawy poprosił mnie śp. Jerzy Wilk bo to do niego zrócił sie w Biurze Poselskim czlowiek któego społka ORWO chciała okraść i który wystawł temu biznesmenowi jak najgoszą opinię. Byłem na kilku rozprawach zobaczyłem kilka dokumnetów była n komisji Radu Miejskie w Pasłeku skontaktowałem poszkodowanego z najlepszym w mojej ocenie prawnikiem w Elblągu a właciwie w Warszawie. Na efekt trochę poczekamy ale może się okazać że za kilka miesięcy dom przy Obrońców Pokoju zajmie komornik w imieniu dewelopera któremu OROW sprzedało grunty skazone odpadami i kóre "nabyło" w drodze potwierdzenie naieprawdy w dokumentach urzędowych, . Jakoś dziwnie nie boję sie powództwa kogoś kogo uważam za osobę w najwyższym stopniu nieuczciwą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    12
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-08)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Ja też Stefanowi Burczymucha nie ufam. Jedno co robi w Elblągu to zadymy!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Barber(2024-02-08)
  • MariuszLewandowski-Fc @Barber - Sorki ale nie robi - usiłuje..... nie napisze co robi i gdzie, zapach wokół tak zwanego "referendum" czuc do dziś....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    MariuszLewandowski-Fc(2024-02-08)
Reklama