UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Proponuję napisać wprost. Odwagi. Jeden z Pańskich przedmówców posądzający mnie o prowadzenie DTV w stanie wojennym ma już zaklepany proces sądowy o zniesławienie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    12
    Sławomir W. Malinowski(2024-03-01)
  • @Sławomir W. Malinowski - Panie Sławomirze oficjalnie przepraszam za swój nie prawdziwy komentarz który wpisałem pod wpływem błędnych informacji jakie miałem. Zweryfikowałem je, i nie prowadzil pan żadnego dziennika w stanie wojennym. Najmocniej przepraszam i dziękuję za szybką reakcję moderacji na usunięcie go. Nie zamierzam komentować żadnych postów z Panem związanych z pana startem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    3
    Autor Poprzedniego Komenatrza(2024-03-01)
  • @Sławomir W. Malinowski - Chciałbym oficjalnie przeprosić Pana za mój nieprawdziwy komentarz dotyczący tego jakoby Pan Sławomir prowadził dziennik w trakcie stanu wojennego. Posiadałem błędne informacje które powinienem zweryfikować, zanim napisze komentarz, który powstał pod wpływem emocji. Wszystkim komentującym polecam 5 razy zweryfikować to co jest napisane w internecie, w przynajmniej kilku źródłach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    4
    GajowniczekMaciej(2024-03-01)
  • @GajowniczekMaciej - Gratulacje Sławku, za ten rewelacyjny przykład skutecznej edukacji społecznej w internecie (oraz walkę z politycznym trollingiem:) Tak się robi historię:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    21
    tow. R.Koliński(2024-03-01)
  • @GajowniczekMaciej - Panie Macieju, niewielu dzisiaj ma odwagę publicznie przyznać się do błędu podpisując imieniem i nazwiskiem. Do tego potrzebna jest odwaga cywilna. Przeprosiny przyjmuję. Pozdrawiam. Sławomir W. Malinowski
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    7
    Sławomir W. Malinowski(2024-03-01)
  • MariuszLewandowski-Fc @GajowniczekMaciej - Proponuję podawać za fakt to co się widziało i w czym się uczestniczyło. To wiele spraw ułatwia i wszystkie zapowiedzi pozwów można spokojnie w buty wsadzać. A co do wiarygodności to nawet były takie fotomontaże i po okazaniu takiego dowodu każdy sąd rozsądnie myślący oddali powództwo. Dziś ufać można tylko sobie samemu i własnej o rzeczach i faktach opinii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-01)
Reklama